Żużel - Best Speedway Tv

"Czułem, że jadę znacznie lepiej niż to było na początku." - Jarosław Hampel po meczu z Wilkami | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

“Czułem, że jadę znacznie lepiej niż to było na początku.” – Jarosław Hampel po meczu z Wilkami

Jarosław Hampel

“Czułem, że jadę znacznie lepiej niż to było na początku.” – Jarosław Hampel po meczu z Wilkami

W poniedziałkowy wieczór odbył się zaległy mecz pomiędzy PLATINUM Motor Lublin a Cellfast Wilki Krosno. Podczas tego spotkania mogliśmy obserwować przebudzenie kapitana Koziołków – Jarosława Hampela, który wywalczył na torze 14 punktów. Po meczu zadaliśmy mu kilka pytań.

Janusz Kołodziej zastąpi kontuzjowanego Dominika Kuberę w Debreczynie

Pierwsze z nich dotyczyło zmian jakie wykonał Hampel pomiędzy meczami. -Mam nadzieję, że właśnie gdzieś tam odnalazłem odpowiednie silniki, prędkość. Czułem, że jadę znacznie lepiej niż to było na początku. Chcę to utrzymać, po prostu, tą formę jeszcze zbudować. To nie jest tak, że jest dobrze i tyle. Cały czas trzeba trzymać ten kierunek budowania tej formy, i sprzętowo, i gdzieś tam, żeby mentalnie być przygotowanym do każdego meczu.

Przed meczem tor przypominał ten ze spotkania z FOGO Unią Leszno, jednak kapitan Motoru nie potrafił potwierdzić tego stwierdzenia. – Trudno jest mi powiedzieć, ocenić. – Zawodnik opisał również swoje wrażenia dotyczące samego toru. Biorąc pod uwagę tą pogodę, czyli ten deszcz, że ten tor był przykryty tyle godzin, że ten deszcz jednak ten tor trochę odmoczył to i tak warunki były całkiem niezłe.

Ostatnie pytanie dotyczyło tego, czy wiadomość o wypadku Kubery mocno wpłynęła na drużynę. Tak, sama informacja, bo Dominik to jest nasz dobry kolega, mój przyjaciel. Takie sytuacje się zdarzają to zawsze dają gdzieś tam trochę do myślenia i w ogóle. Przykro, że taka rzecz go spotkała, ale jesteśmy sportowcami i musimy się szybko pozbierać, zmobilizować i tak też było dzisiaj. W parkingu kiedy już jeździmy to myślimy o tym, że musimy wygrywać.

Fot. Platinum Motor Lublin

MAGAZYN ŻUZLOWY – kliknij TUTAJ

Reklamy

Zostaw komentarz

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×