Jarosław Hampel dogadał się z GKM Grudziądz, czy dojdzie do podpisu?
Dużo wskazuje na to, że Jarosław Hampel odejdzie z Motoru Lublin po sezonie 2023. W składzie “Koziołków” będzie musiała zajść zmiana z powodów regulaminowych, ponieważ Dominik Kubera w przyszłym roku nie będzie już zawodnikiem U-24. Jego miejsce zajmie kończący wiek juniora, Mateusz Cierniak. W tej sytuacji najpoważniejszym kandydatem do odejścia jest Hampel, który jednak nie próżnuje w poszukiwaniach klubów.
Kto zastąpi Piotra Pawlickiego? Czy będzie to mistrz Wielkiej Brytanii juniorów!?
Według naszych informacji 41-latek dogadał się, co do warunków kontraktu, z GKM-em Grudziądz. To czy zawodnik podpisze umowę z grudziądzkim klubem zależy jednak od paru czynników takich jak, to czy w Grudziądzu zastąpią Nickiego Pedersena gwiazdą pokroju Jasona Doyla. Wtedy Jarosław Hampel mógłby zastąpić zawodzącego Fredrika Jakobsena, a drużyna GKM-u mogłaby sięgnąć po obcokrajowca na pozycję U-24. Zamiast Hampela “Gołębie” mogą pozyskać również Andrzeja Lebiediewa, więc sytuacja “Małego” jest niepewna.
Dla Jarosława Hampela obecny sezon nie jest już tak udany, jak poprzedni. Polak ma obecnie średnią na poziomie 1,774, która jest najniższą spośród wszystkich seniorów drużyny z Lublina, nic więc dziwnego, że jest on głównym kandydatem do odejścia, szczególnie, że Mateusz Cierniak zdobywa więcej punktów od 41-latka.
MAGAZYN ŻUŻLOWY – kliknij TUTAJ
- Finał 1. Ligi rozstrzygnięty?! Kontuzja ważnego zawodnika ROW-u
- Jaki plan ma ROW, jeśli uda się sprawić niespodziankę? Mocne nazwiska w grze
- Jest zgoda na transfer! Dwa kluby w grze o Krzysztofa Sadurskiego
- GKM odbije Miśkowiaka Stali Gorzów? Prezes Murawski zabrał głos
- Wiemy, ilu widzów oglądało na żywo finał PGE Ekstraligi. Kolejny świetny wynik oglądalności