Janusz Kołodziej: ”Oglądałem mecze Unii Tarnów tylko dla Ernesta Kozy”

W ostatnim Best Speedway Magazynie gościem Marcina i Rafała był między innymi Janusz Kołodziej. Zapytany o postawę Unii… Tarnów w tym sezonie powiedział, że zdarzyło mu się oglądać kilka spotkań “jaskółek”. Przyznał jednak, że kibicował wyłącznie Ernestowi Kozie.


“Bardzo się przyjaźnimy i wspieramy jak tylko możemy i oglądałem mecze tylko dla Niego. Generalnie zapatrzony byłem na Ernesta, na całą resztę nie patrzyłem, bo dla mnie ten człowiek jest najważniejszy.”

Słowa te mogą świadczyć, że ewentualny powrót do drużyny z Tarnowa w przyszłości w przypadku 4-krotnego Indywidualnego Mistrza Polski stoi przed poważnym znakiem zapytania.

Warto przypomnieć, że Janusz Kołodziej posiada własną szkółkę żużlową, pomaga mu właśnie Ernest Koza, który był podopiecznym “Koldiego”. Obaj panowie pochodzą z Tarnowa, w sezonie 2014 i 2015 razem reprezentowali barwy tarnowskiej drużyny.  26-latek w tym sezonie w pierwszej lidze zanotował średnią 1,468 pkt/bieg i był to lepszy sezon niż 2019. Niejednokrotnie w wywiadach obu panów mogliśmy usłyszeć, że Janusz Kołodziej pomaga Ernestowi w jego karierze. Między sezonami razem trenują, a także biorą udział w… rajdach samochodowych.

fot. Facebook Janusz Kołodziej Racing

Cały magazyn dostępny jest pod: https://www.youtube.com/watch?v=tahMytAxQ7M oraz klikając pod tytułem w ikonkę YouTube!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.