Przejdź do treści
Aktualności/PGE EKSTRALIGA

Janusz Kołodziej: „Oczekiwania też są dość duże, bo chcemy w jak najlepszy sposób rozpocząć ten sezon”

Janusz Kołodziej
Fot. Jakub Malec

Autor: Paweł Płóciniak

Janusz Kołodziej: „Oczekiwania też są dość duże, bo chcemy w jak najlepszy sposób rozpocząć ten sezon”

Przed nami inauguracyjna kolejka PGE Ekstraligi. W jedynym niedzielnym spotkaniu zmierzą się drużyny skazywane na walkę o utrzymanie Unia Leszno i Wilki Krosno. O najbliższym meczu opowiedział kapitan Unii Janusz Kołodziej.

Szalony mecz w Gdańsku. Junior obejrzał czerwoną kartkę!

Już w najbliższą niedzielę Fogo Unia Leszno zmierzy się z Cellfast Wilkami Krosno, nie dosyć, że obie drużyny na papierze mają walczyć o pozostanie w elicie, to dodatkowego smaczku dodaje fakt, że w ekipie z Krosna wystartuje Jason Doyle, który w kontrowersyjnych okolicznościach opuścił Unię Leszno na rzecz Wilków. Na konferencji prasowej byków przed niedzielnym spotkaniem pojawił się kapitan Janusz Kołodziej. Który m.in. opowiedział o rozłożonej plandece na torze.

– Zaczynamy sezon, więc zawsze są jakieś obawy. Wynika to z tego, że chcemy pojechać jak najlepiej, a także, by ten tor sprzyjał naszej drużynie. Są małe komplikacje pod względem tym plandek, natomiast pojeździliśmy kilka sparingów, więc na pewno mamy jakieś informacje odnośnie naszego sprzętu. Oczekiwania też są dość duże, bo chcemy w jak najlepszy sposób rozpocząć ten sezon – powiedział Janusz Kołodziej na przedmeczowej konferencji.

W ubiegłym sezonie Janusz Kołodziej zanotował drugą najwyższą średnią w karierze, nie bez powodu ma być liderem leszczynian w tym sezonie. Do drużyny przyszli Chris Holder, Grzegorz Zengota oraz Bartosz Smektała. Kołodziej wypowiedział się również w kwestii składu drużyny na ten sezon.

– Ciężko na ten moment powiedzieć, bo jeszcze nie odjechaliśmy żadnego spotkania ligowego. Natomiast będziemy się starać pokazać z jak najlepszej strony. Mamy mega fajną drużynę i nie możemy na nic narzekać. Jak tylko znajdziemy odpowiedni dla nas sprzęt i będziemy się z nim dobrze dogadywać oraz rozumieć wzajemnie na torze, to naprawdę możemy zdziałać wiele – zakończył Janusz Kołodziej dla UniaLesznoTV

MAGAZYN ŻUŻLOWY Best Speedway TV

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *