Przejdź do treści
Aktualności/PGE EKSTRALIGA

Janusz Kołodziej nie wróci na kluczowy mecz. Trener przekazał nowe informacje

Janusz Kołodziej
Fot. Czarny Productions

Autor: Jakub Bielak

Janusz Kołodziej nie wróci na kluczowy mecz. Trener przekazał nowe informacje

W sobotę, 22 czerwca Fogo Unia Leszno podejmie na własnym obiekcie KS Apator Toruń. Jest to jeden z najistotniejszych meczów dla gospodarzy w kontekście walki o utrzymanie. Niestety nadal będą musieli sobie radzić bez swojego lidera.

Janusz Kołodziej nie jeździ na żużlu już od paru tygodni, lecząc kontuzję, której nabawił się podczas ligowego meczu w Grudziądzu. W ostatnich dniach „Koldi” wsiadł już na motocykl, ale próbne jazdy pokazały, że nie jest on jeszcze w stanie wrócić do rywalizacji spod taśmy w zawodach.

– Sytuacja nie jest ciekawa. Janusz jakieś próby na torze miał, ale nie wygląda to tak, aby mógł wystartować. Jeszcze to trochę potrwa – powiedział na środowej konferencji prasowej Rafał Okoniewski, szkoleniowiec Fogo Unii Leszno.

Informację potem potwierdził klub za pośrednictwem mediów społecznościowych. Bliżej spotkania zostanie podjęta decyzja, czy za Kołodzieja stosowane będzie zastępstwo zawodnika.

Leszczynianie podejmą więc Apator w mocno przetrzebionym zestawieniu. Przypomnijmy, że poza Januszem Kołodziejem zabraknie również Andrzeja Lebiediewa, który także nabawił się kontuzji. Mimo to w Unii wierzą, że są w stanie uratować ligowy byt. Ewentualne dwa „oczka” zdobyte z Apatorem byłyby w tym kontekście nieocenione.

Kontuzja Kołodzieja
Fot. Emilia Hamerska-Lengas
Kołodziej
Fot. Czarny Productions

Magazyn żużlowy BEST SPEEDWAY TV

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *