Przejdź do treści
Aktualności/PGE EKSTRALIGA

Jakub Miśkowiak zdradził kulisy swojego treningu na „Jancarzu”

żużel
Fot. Kazimierz Kożuch

Autor: Krzysztof Choroszy

Jakub Miśkowiak zdradził kulisy swojego treningu na „Jancarzu”

Od dłuższego czasu było już niemal jasne, że Jakub Miśkowiak odejdzie z Tauron Włókniarz Częstochowa. W ostatni wtorek oficjalnie potwierdził to w naszym magazynie. 22-latek praktycznie pewny jest przejścia do Stali Gorzów, na której torze nawet ostatnio trenował.

Wieczorem, 5 października w sieci pojawiło się wideo, gdzie mogliśmy zauważyć Miśkowiaka, kręcącego okrążenia na stadionie im. Edwarda Jancarza. Dla wszystkich był to jasny sygnał dotyczący transferu zawodnika Włókniarza do Gorzowa. O całej sytuacji i powodach treningu na obiekcie Stali zapytaliśmy 22-latka w magazynie Best Speedway TV.

Trenowałem na torze w Gorzowie. Chciałem sobie pojeździć, bo dawno dosyć nie jeździłem, a miałem też turnieje, trzy dni później miał być w Ostrowie, ale był jednak przełożony, więc w pobliżu nigdzie nie trenowali, to zadzwoniłem do trenera, Pana Stanisława Chomskiego i tutaj się dowiedziałem, że mają trening, więc pozwolił mi na ten trening przyjechać, więc dziękuję za ten trening. Na pewno fajnie jest pojeździć na torze innym niż Częstochowa — mówił w naszym magazynie Jakub Miśkowiak.

Takie słowa mogą potwierdzić to, że były mistrz świata juniorów jest w kontakcie z gorzowskim klubem, umożliwiającym mu treningi. Możemy więc już założyć, że za parę tygodni oficjalnie zostanie on zaprezentowany jako nowy nabytek. Jak Miśkowiak poradzi sobie w Gorzowie? Przekonamy się w nadchodzących rozgrywkach.

Magazyn Żużlowy Best Speedway TV

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

×