Przejdź do treści
Aktualności/PGE EKSTRALIGA

Jakub Miśkowiak potwierdził zmianę otoczenia na sezon 2024

Jakub Miśkowiak
fot. Jakub Miśkowiak

Autor: Krzysztof Choroszy

Jakub Miśkowiak potwierdził zmianę otoczenia na sezon 2024

W ostatnim czasie stało się już niemal jasne, że Jakub Miśkowiak odejdzie z Włókniarza Częstochowa po zakończeniu tego sezonu. Zawodnik do lat 24 Włókniarza jeszcze podczas trwania rozgrywek był łączony z innym klubem. Na jego miejsce pojawić się w Częstochowie miałby Mads Hansen, który ostatnio potwierdził odejście z Wybrzeża Gdańsk.

Miśkowiak reprezentował barwy częstochowian niemal od początku swojej kariery i był swego rodzaju wychowankiem drużyny spod Jasnej Góry. We wtorek podczas naszego magazynu poinformował on, że w przyszłym sezonie nie zobaczymy go już we Włókniarzu.

Na pewno nie była to dla mnie łatwa decyzja, ale w przyszłym roku nie będę startował jako zawodnik Włókniarza Częstochowa – potwierdził w naszym magazynie Jakub Miśkowiak.

Nowym kierunkiem 22-latka będzie Stal Gorzów, która szukała wzmocnienia na pozycji U-24. Mówiło się o tym już dłuższy okres, a ostatnio sam Miśkowiak nawet trenował na stadionie im. Edwarda Jancarza. Jak potoczy się przygoda zawodnika w jego nowym klubie? Przekonamy się w przyszłym roku.

Magazyn Żużlowy Best Speedway TV

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *