Żużel - Best Speedway Tv

Jakub Miśkowiak prawdopodobnie będzie gotów do walki o trzecie miejsce podczas finałów PGE Ekstraligi | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Jakub Miśkowiak prawdopodobnie będzie gotów do walki o trzecie miejsce podczas finałów PGE Ekstraligi

Jakub Miśkowiak

Jakub Miśkowiak prawdopodobnie będzie gotów do walki o trzecie miejsce podczas finałów PGE Ekstraligi

Tegoroczny Wicemistrz Polski Juniorów miał wystartować w ramach zastępstwa za kontuzjowanego Mikkela Michelsena w przedostatniej rundzie cyklu Speedway Grand Prix w szwedzkiej Malilli. Tymczasem szansę tę odebrała mu jego własna kontuzja. Istnieje jednak spora nadzieja na występ Miśkowiaka w rewanżowym meczu finałów PGE Ekstraligi na domowym owalu w Częstochowie.

Według wcześniejszych doniesień młodzieżowiec zielona-energia.com Włókniarza Częstochowy, kontuzji ręki doznał w trakcie meczu z For Nature Solutions Apatorem Toruń. Podczas pierwszego meczu o brązowy medal Drużynowych Mistrzostw Polski. Okazuje się jednak, że problem Jakuba Miśkowiaka ma swoją genezę zupełnie gdzie indziej.

Jak wynika z naszych źródeł problemy rozpoczęły się znacznie wcześniej. Ręka Miśkowiaka uległa urazowi już podczas wypadku na zawodach w Rzeszowie. Co oznaczałoby, że młody zawodnik częstochowskich Lwów w ostatnich trzech meczach uczestniczył ze złamaną ręką.

Decyzją lekarzy nie można było czekać dłużej. Pozbawiło to Jakuba Miśkowiaka możliwości zastąpienia, również kontuzjowanego, Mikkela Michelsena podczas przedostatniej rundy Speedway Grand Prix w Malilli. Podobno zabieg, który miał na celu przywrócenie sprawności w ręce młodzieżowca odbył się w środę, a główny zainteresowany ma spore szanse do powrotu do jazdy już w przyszłym tygodniu.

Informacja ta bez wątpienia podnosi na duchu, zarówno całą drużynę zielonaenergia.com Włókniarza Częstochowa, jaki i jej wiernych kibiców. Jeśli prognozy się potwierdzą żużlowiec będzie gotów do udziału w rewanżowym meczu o trzecie miejsce w finałach PGE Ekstraligi, który zaplanowany jest na 24 września na godzinę 19:15.

fot. Włókniarz Częstochowa

Reklamy

Zostaw komentarz

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×