Żużel - Best Speedway Tv

Jakub Jamróg również wygrywa sprawę z gdańskim Wybrzeżem | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Jakub Jamróg również wygrywa sprawę z gdańskim Wybrzeżem

Jakub Jamróg

Jakub Jamróg również wygrywa sprawę z gdańskim Wybrzeżem

Dzisiaj z rana otrzymaliśmy wiadomość, że Zdunek Wybrzeże Gdańsk musi wypłacić pieniądze byłemu juniorowi, Marcelowi Krzykowskiemu, a już po paru godzinach okazało się, że decyzją Trybunału PZM również Jakub Jamróg musi otrzymać od klubu niewypłacone dotąd pieniądze.

Wybrzeże z kolejnymi pieniędzmi do zapłacenia. Znamy wyrok Trybunału PZM

Jak informuje portal trojmiasto.pl klub z Gdańska musi wypłacić zawodnikowi dokładnie 76 220,14 zł. Kwota ta nie została przez klub wypłacona do tej pory, ponieważ Jakub Jamróg osiągnął gorszą średnią punktową w stosunku do poprzedniego sezonu.

Zawodnik nie jest w pełni usatysfakcjonowany z wyroku Trybunału, ponieważ otrzyma on tylko kwotę, którą gdańskie Wybrzeże chciało mu pierwotnie zwrócić. Wszelkie koszty postępowania, a także ewentualne odsetki nie zasilą konta bankowego Jakuba Jamroga. Pieniądze, o których mowa jest w wyroku, już teraz znajdują się na koncie Trybunału, a klub z Gdańska nie musi płacić Jamrogowi nic więcej.

Fot. Sonia Kaps

MAGAZYN ŻUŻLOWY. Kliknij TUTAJ.

Zostaw komentarz

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×