Żużel - Best Speedway Tv

Wybrzeże z kolejnymi pieniędzmi do zapłacenia. Znamy wyrok Trybunału PZM | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Wybrzeże z kolejnymi pieniędzmi do zapłacenia. Znamy wyrok Trybunału PZM

gdańsku

Wybrzeże z kolejnymi pieniędzmi do zapłacenia. Znamy wyrok Trybunału PZM

Ostatnio informowaliśmy o tym, że Zdunek Wybrzeże Gdańsk musi decyzją Trybunału PZM wypłacić zaległe pieniądze Wiktorowi Trofimowowi. Dziś otrzymaliśmy kolejną informację dot. przegranej sprawy przez gdański klub żużlowy. Tym razem dotyczy ona byłego juniora Wybrzeża, Marcela Krzykowskiego.

GKŻ Wybrzeże przyjmuje werdykt Trybunału PZM

Jak informuje trojmiasto.pl po wyroku Trybunału PZM Wybrzeże musi wypłacić Marcelowi Krzykowskiemu drugą transzę środków kontraktowych w wysokości 30 tysięcy złotych. Spór dotyczył tego, że zawodnik miał nie wystawić faktur dowodzących, że pieniądze od klubu na przygotowanie do sezonu, rzeczywiście wydał na nowy sprzęt. Podstawowe wynagrodzenie zawodnika oraz pieniądze za zdobyte punkty zostały przez klub wypłacone w terminie.

Obecnie gdański klub czeka jeszcze na rozstrzygnięcie spraw z dwoma innymi zawodnikami: Jakubem Jamrogiem i Piotrem Gryszpińskim. Już dla Trofimowa i Krzykowskiego klub musiał wypłacić niemałe pieniądze, a nie będzie to żadnym zaskoczeniem, jeśli wyroki w sprawie dwóch pozostałych zawodników zakończą się taką samą decyzją Trybunału PZM. Warto zaznaczyć, że klub z Gdańska obu dotychczasowych rozstrzygnięć nie kwestionował i zapewnia jak najszybsze wypłacenie zaległych pieniędzy.

MAGAZYN ŻUŻLOWY. Kliknij TUTAJ.

Zostaw komentarz

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×