Żużel - Best Speedway Tv

Jacek Woźniak: Przyszedł jednak słabszy dzień w pierwszym półfinałowym meczu ze Stelmet Falubazem i to nas zgubiło | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Jacek Woźniak: Przyszedł jednak słabszy dzień w pierwszym półfinałowym meczu ze Stelmet Falubazem i to nas zgubiło

Jacek Woźniak

Jacek Woźniak: Przyszedł jednak słabszy dzień w pierwszym półfinałowym meczu ze Stelmet Falubazem i to nas zgubiło

Jacek Woźniak, czyli trener Abramczyk Polonii, udzielił wywiadu portalowi polskizuzel.pl, w którym podsumował miniony sezon oraz powiedział o przyszłości Wiktora Przyjemskiego. Trener powiedział również, co zadecydowało o tym, że prowadzona przez niego drużyna odpadła w fazie play-off.

Trener Jacek Woźniak w wywiadzie dla polskizuzel.pl zwrócił uwagę na to, że Polonia z dość dużą przewagą wygrała fazę zasadniczą, jednak w play-offach pojawiły się kontuzje, które utrudniły “Gryfom” walkę o awans do elity.

– Wygraliśmy z dużą przewagą rundę zasadniczą. Tam wszystko nam się układało. Przyszedł jednak słabszy dzień w pierwszym półfinałowym meczu ze Stelmet Falubazem i to nas zgubiło. Upadek Adriana Miedzińskiego w tamtym spotkaniu narobił nam szkód. Straciliśmy zawodnika na kilka punktów. Po drugiej stronie był z kolei zysk ekstra, czyli dobra jazda juniorów wypożyczonych z Leszna do Zielonej Góry – powiedział w rozmowie z polskizuzel.pl Jacek Woźniak.

Szkoleniowiec Polonii zwracał również uwagę na to, że tego dnia Falubaz był po prostu poza zasięgiem, a zawodnikom “Myszy” wychodziło na torze dosłownie wszystko. Zwrócił również uwagę na to, że pierwszy mecz okazał się kluczowy, bo choć w rewanżu Polonia próbowała odrobić straty, to były one za duże.

Adrian Cyfer nie będzie startował w barwach Kolejarza Opole w sezonie 2023

Trener “Gryfów” odpowiedział również na pytanie o to, jakim zawodnikiem jest Wiktor Przyjemski i jaka czeka go przyszłość.

– To jest zawodnik, ale to jest także 17-letni młodzieniec, czy nawet dziecko. On odjechał jeden pełny sezon. Pewnie nikt przed startem ligi nie przewidział, że ten chłopak wykręci średnią na poziomie TOP10 eWinner 1. Ligi, a on to zrobił. A jak zaczął dobrze jeździć, jak już wszystkich do tego przyzwyczaił, to zaczyna się krytykowanie za mecz na poziomie sześciu, siedmiu punktów. Tak jednak nie można. To zawodowiec, należy od niego wymagać, ale na spokojnie – zakończył Jacek Woźniak.

Reklamy

Fot. Abramczyk Polonia Bydgoszcz

BEST SPEEDWAY TV NA YouTube – CIEKAWOSTKI, NEWSY I WIELE WIĘCEJ

Zostaw komentarz

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×