Żużel - Best Speedway Tv

Adrian Cyfer nie będzie startował w barwach Kolejarza Opole w sezonie 2023 | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer
Adrian Cyfer

Adrian Cyfer nie będzie startował w barwach Kolejarza Opole w sezonie 2023

Adrian Cyfer nie będzie startował w barwach Kolejarza Opole w sezonie 2023

Adrian Cyfer za pośrednictwem swoich social mediów, poinformował, że w sezonie 2023 nie będzie reprezentował barw ekipy z Opola i zdecydował się na zmianę otoczenia. Zawodnik podziękował klubowi, a także „wziął na siebie” winę za wynik z pierwszego meczu finałowego z PSŻ-tem Poznań.

Adrian Cyfer ma za sobą naprawdę dobry rok w 2 Lidze żużlowej. Wychowanek Stali Gorzów uzyskał średnią biegopunktową na poziomie 1,917 co było siódmą najlepszą średnią w całej lidze. zawodnik na swoim koncie na facebooku napisał, że nadszedł dla niego czas podsumowania minionego sezonu, który był dla niego intensywnym czasem. Zawodnik zaznaczył, że jest zadowolony z tego co udało mu się osiągnąć.

– Mimo potknięć i gorszych występów, uważam ten rok za udany. Zauważalny efekt inwestycji w sprzęt oraz perspektywicznej współpracy z tunerami jest dobra prognoza na nadchodzący sezon – napisał zawodnik.

Ruszyła budowa odwodnienia liniowego w Zielonej Górze

Na koniec, zawodnik poinformował, że podjął niełatwą decyzję, o zmianie barw klubowych w sezonie 2023.

– Dziękuje za współpracę klubowi z Opola, za wspaniałą atmosferę, wsparcie i wyrozumiałość. Wygrywając i kończąc rundę zasadnicza na pierwszym miejscu rozpoczęliśmy walkę o awans, niestety am się nie udało. Winę za wynik z pierwszego meczu finałowego biorę na siebie. W rewanżu robiłem co mogłem aby obrobić swój błąd. Można na ten temat pisać dużo, każdy ma prawo mieć swoje zdanie. Ogromne podziękowania dla Rodziny, Przyjaciół, Sponsorów i Kibiców. Przede mną kolejne wyzwania, na które jestem gotowy i czekam z niecierpliwością na sezon 2023 – zakończył Adrian Cyfer.

Adrian Cyfer to dwukrotny mistrz Europy juniorów w drużynie (2014 i 2015), multimedalista drużynowych mistrzostw Polski (złote medale DMP – 2014 i 2016; złoty medal MDMP – 2013 i MMPPK -2015), zdobywca Brązowego Kasku w 2014 roku

Reklamy

Fot. Sandra Rejzner

BEST SPEEDWAY TV NA YouTube – CIEKAWOSTKI, NEWSY I WIELE WIĘCEJ

Zostaw komentarz

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×