Przejdź do treści
Artykuły

Integracyjno-kondycyjny obóz Motoru Lublin dobiegł końca

Integracyjno-kondycyjny obóz Motoru Lublin dobiegł końca

Autor: Aleksandra Bronisz

Integracyjno-kondycyjny obóz Motoru Lublin dobiegł końca

Sezon już tuż tuż, dlatego przygotowania do niego idą pełną parą. Większość drużyn zdecydowała się na obozy przygotowawcze, które nie dość, że pozwalają na sprawdzenie i doszlifowanie kondycji zawodników, to również dają możliwość zintegrowania się zespołu. Na wyjazd integracyjno-kondycyjny wybrała się również drużyna Motoru Lublin.

Koziołki w pełnym składzie wylądowały 27. lutego w hiszpańskim mieście Alicante. Co ciekawe oprócz samych zawodników i trenera do Hiszpanii udali się także prezes i wiceprezes Motoru. Lubelski zespół chętnie dzielił się z kibicami w mediach społecznościowych relacjami z poszczególnych dni w Hiszpanii. Na fanpage’ach klubowych mogliśmy oglądać zdjęcia i filmiki ze wspólnych wypraw. Zespół postawił głównie na treningi rowerowe i codziennie pokonywał setki kilometrów na trasach. Oprócz tego Koziołki zdobywały pobliskie szczyty.

Nietuzinkowym pomysłem było miejsce noclegu drużyny. Zrezygnowali z pobytu w hotelu i zamieszkali w wynajętym domu. Pozwoliło to zespołowi bardziej się zintegrować, a także sprawdzić umiejętności kulinarne zawodników, którzy wspólnie przygotowywali posiłki.
Jak jednak wiemy “wszystko co dobre, szybko się kończy” i w taki o to sposób Koziołki już są w Polsce.

W tym tygodniu zespół miał wyjechać pierwszy raz w tym roku na tor. Zaplanowane treningi we włoskim Terenzano jednak nie dojdą do skutku w związku z sytuacją pandemiczną i obawą przed kwarantanną. Celem będzie jak najszybsze przygotowanie toru do treningów przy al. Zygmuntowskich w Lublinie.

fot. Speedway Motor Lublin

baner 1200 200

1 odpowiedź do “Integracyjno-kondycyjny obóz Motoru Lublin dobiegł końca

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *