IM 1. Ligi Żużlowej w Bydgoszczy [relacja]

Peter Ljung ponownie triumfuje. Szwed po raz drugi z rzędu zwyciężył w Zooleszcz DPV Logistic Indywidualnych Mistrzostwach 1. Ligi. Trzecie miejsce zajął Nicolai Klindt, a poza podium znalazł się Chris Holder. Samego zwycięstwa Peterowi pogratulował na Instagramie Fredrik Lindgren, podpisując zdjęcie “król”.

Po ściganiu w Bydgoszczy zawodnicy mają kilka dni wolnego. Część z nich wystąpi w środę w Gnieźnie podczas III rundy TAURON SEC, pozostali natomiast w weekend wezmą udział w meczach 2. kolejki ligowej 1 Ligi Żużlowej.

M.NrZawodnik1234567Suma
13Peter Ljung Peter Ljung33332317
24Nicolai Klindt Nicolai Klindt11333213
36David Bellego David Bellego13213111
49Chris Holder33123012
516Wiktor Kułakow2332111
613Krystian Pieszczek3213110
77Tobiasz Musielak3221210
81Tomasz Gapiński211228
914Timo Lahti0d2327
1015Adrian Gała111w36
118Jacob Thorssell220206
1212Daniel Jeleniewski203005
132Oliver Berntzon022105
1410Rafał Okoniewski010113
155Matic Ivacic000011
1611Grzegorz Walasek1dddd1
17R1Mateusz Błażykowski0
18R2Mateusz Jagła0

Bieg po biegu:
1. (64,25) Ljung, Gapiński, Klindt, Berntzon
2. (64,97) Musielak, Thorssell, Bellego, Ivacic
3. (64,75) Holder, Jeleniewski, Walasek, Okoniewski
4. (63,82) Pieszczek, Kułakow, Gała, Lahti
5. (63,75) Holder, Pieszczek, Gapiński, Ivacic
6. (64,22) Bellego, Berntzon, Okoniewski, Lahti (d2)
7. (63,56) Ljung, Musielak, Gała, Walasek (d4)
8. (64,37) Kułakow, Thorssell, Klindt, Jeleniewski
9. (64,72) Kułakow, Bellego, Gapiński, Walasek (d4)
10. (64,85) Jeleniewski, Berntzon, Gała, Ivacic
11. (64,88) Ljung, Lahti, Holder, Thorssell
12. (64,07) Klindt, Musielak, Pieszczek, Okoniewski
13. (–,–) Lahti, Gapiński, Musielak, Jeleniewski
14. (–,–) Pieszczek, Thorssell, Berntzon, Walasek (d4)
15. (64,78) Ljung, Kułakow, Okoniewski, Ivacic
16. (64,41) Klindt, Holder, Bellego, Gała
17. (65,47) Gała, Gapiński, Okoniewski, Thorssell
18. (64,59) Holder, Musielak, Kułakow, Berntzon
19. (64,50) Bellego, Ljung, Pieszczek, Jeleniewski
20. (65,09) Klindt, Lahti, Ivacic, Walasek (d/st)
Baraż. (64,34) Bellego, Klindt, Kułakow, Pieszczek
Finał. (64,37) Ljung, Klindt, Bellego, Holder

fot. intagram / bydgoszcz.pl

0Shares

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *