Żużel - Best Speedway Tv

Hubert Łęgowik odchodzi z Texom Stali Rzeszów. Kapitan pożegnał się z kibicami | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Hubert Łęgowik odchodzi z Texom Stali Rzeszów. Kapitan pożegnał się z kibicami

Hubert Łęgowik

Hubert Łęgowik odchodzi z Texom Stali Rzeszów. Kapitan pożegnał się z kibicami

Hubert Łęgowik ma za sobą niezwykle ciężki sezon. Kapitan „Żurawi” praktycznie bez przerwy borykał się z problemami sprzętowymi oraz kontuzją. Te czynniki sprawiły, że jego forma była nierówna a po sezonie głośno spekulowano na temat jego przyszłości. Choć od pewnego czasu mówiło się, że zawodnik ma dostać jeszcze jedną szansę od włodarzy klubu, to dziś sam zainteresowany poinformował, że odchodzi ze Stali.

O swojej decyzji wychowanek Włókniarza Częstochowa poinformował za pośrednictwem swojego profilu na Facebooku. Zawodnik zaznaczył, że nie były to dla niego łatwe sezony, ponieważ w klubie było dużo zmian, ale nie zmienia to faktu, że poznał świetnych ludzi i jazda w Rzeszowie była dla niego fantastyczną lekcją speedwaya.

– Chciałbym podziękować wszystkim kibicom, działaczom oraz sponsorom Stali Rzeszów za ostatnie 2 lata jazdy z żurawiem na kevlarze! Nie były to łatwe sezony, ponieważ w klubie było dużo zmian, ale nie zmienia to faktu, że poznałem świetnych ludzi i jazda w Rzeszowie była dla mnie fantastyczną lekcją speedwaya. Ostatni sezon był dla mnie niezwykle trudny, ale nie zawsze idzie tak jakby się chciało. Wyciągnąłem już wnioski co poszło nie tak, przeprowadzam już zmiany i głęboko wierzę, że wrócę na dobre tory w nowym klubie. Jeszcze raz dziękuję i nie mówię do widzenia, a do zobaczenia przy H69 – napisał Hubert Łęgowik.

Grzegorz Zengota wraca do PGE Ekstraligi! Powrót po latach do Unii Leszno!

W minionym sezonie kapitan „Żurawi” wykręcił średnią na poziomie 1,429, co było zdecydowanie gorszym wynikiem niż kibice, oraz on sam, zakładali. Gdzie może trafić Łęgowik? Wszystko wskazuje na to, że jego wybór padnie na Start Gniezno, który mimo początkowych zapewnień, planuje mocno przebudować skład po spadku, a Hubert Łęgowik miałby być jedną z czołowych postaci nowego projektu.

Fot. Natalia Gotter

BEST SPEEDWAY TV NA YouTube – CIEKAWOSTKI, NEWSY I WIELE WIĘCEJ

Reklamy

Zostaw komentarz

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×