Żużel - Best Speedway Tv : Wiadomości Żużlowe

Przejdź do treści
Artykuły

Honorowy prezes Stali Gorzów Komarnicki zszokowany postawą FALUBAZU!

Honorowy prezes

Autor: Redakcja

bstv 1536x162 4 1024x108 1
Honorowy prezes Stali Gorzów Komarnicki zszokowany postawą FALUBAZU! 3

Honorowy prezes Stali Gorzów Komarnicki zszokowany postawą FALUBAZU!

Jestem zszokowany postawą Falubazu – przyznaje Władysław Komarnicki, senator RP i prezes honorowy Stali Gorzów. – Mają tak doświadczonego trenera jak Piotr Żyto, trudno jednak wymagać, aby uczył jeździć takich zawodników jak Zagar czy Protasiewicz, a Dudek też spuścił z tonu. Generalnie tak wysoka porażka jest dla mnie niezrozumiała. Zastanawiam się, co było jej przyczyną.

Nie rozumiem co się stało z torem. Przecież w każdym klubie jest tak, że trener pyta zawodników jaki chcą tor, czy im pasuje. Zakładam, że tak było w Falubazie. Po tym co widzieliśmy przyczyny takiej porażki muszą być inne. Może w Falubazie jest za duża nerwowość w głowach zawodników? – zastanawia się Komarnicki.

Władysław Komarnicki wiele razy podkreślał, że spadek Falubazu nie byłby na rękę Stali Gorzów. – Falubaz w PGE Ekstralidze, to kilkaset tysięcy złotych więcej w naszej kasie i tyle samo w ich kasie. Nie muszę mówić czym są dla nas derby – powiedział Komarnicki.

Zapytaliśmy Władysława Komarnickiego, co by teraz doradził sternikom Falubazu. – Na miejscu prezesa zabrałbym zawodników na ryby i spokojnie z nimi porozmawiał. Niech wskażą przyczynę, co jest nie tak. Bo to zawodnicy muszą powiedzieć, co im nie pasuje i dlaczego tak jadą. To jest doprawdy niespotykana rzecz, że drużyna na własnym torze zdobywa 27 punktów, a najlepiej punktującym zawodnikiem jest Mateusz Tonder. Jest zapewne jakaś poważna przyczyna, że coś jest nie tak, ale nie chcę zgadywać co to jest – powiedział Komarnicki.

Reklamy

Władysław Komarnicki cały czas wierzy, że Falubaz obroni PGE Ekstraligę. Tak mówił chociażby przed sezonem.

Ma bardzo trudną sytuację w tabeli – mówi. – Przed nimi mecz z Apatorem. Nie muszę mówić, co będzie jak Falubaz przegra. Obserwowałem ostatnio Toruń. Przedpełski i Jack Holder robią wielkie rzeczy, do tego dochodzi Chris Holder i świetny Lambert na pozycji U24. Falubaz będzie musiał się strasznie napocić, aby wygrać. Myślę jednak, że zawodnicy na czele z Protasiewiczem mają świadomość w jak trudnej są sytuacji – zakończył Komarnicki.

Źródło: Onet

link: TUTAJ

fot. Emilia Hmerska – Lengas

image
Honorowy prezes Stali Gorzów Komarnicki zszokowany postawą FALUBAZU! 4

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Nasi partnerzy

×