Przejdź do treści
Aktualności/PGE EKSTRALIGA

Holder z kontuzją ręki! Jest oświadczenie Platinum Motoru Lublin

Holder
Fot. Arkadiusz Siwek

Autor: Patrycja Kowalczuk

Holder z kontuzją ręki! Jest oświadczenie Platinum Motoru Lublin

Jack Holder zaliczył w sobotę upadek podczas Drużynowego Pucharu Świata, który był rozgrywany na torze we Wrocławiu. Według informacji przekazanych przez PLATINUM Motor Lublin, zawodnik doznał urazu ręki.

Francja “cichym” zwycięzcą tegorocznej edycji Drużynowego Pucharu Świata!

W sobotę był rozgrywany Finał Drużynowego Pucharu Świata, w którym to zmierzyli się reprezentacji Danii, Polski, Wielkiej Brytanii oraz Australii. Zawody zakończyły się zwycięstwem Polaków, drugie miejsce zajęli Brytyjczycy, a podium dopełnili Duńczycy. Australia straciła jedynie dwa punkty do reprezentacji Danii. Niestety dla reprezentacji Audtrali zawody w 15. biegu zakończył Jack Holder, który upadł na tor. Był on jednym z najlepiej punktujących zawodników w drużynie z Antypodów.

W komunikacie Motoru Lublin możemy przeczytać, że Jack Holder prosto z Wrocławia udał się do Lublina, do Centrum Medycznego Dożynkowa Medisport. Przeszedł tam szereg badań lekarskich, które potwierdziły uraz ręki. We wtorek ma zostać przeprowadzony zabieg operacyjny, który ma zostać wykonany przez dr n. med. Pawła Polaka. Lekarz ten był odpowiedzialny za operację kręgosłupa Dominika Kubery.

Na razie nie jest znany termin powrotu Koziołka do ścigania, który jest najlepszym zagranicznym zawodnikiem w drużynie znad Bystrzycy.

MAGAZYN ŻUŻLOWY – kliknij TUTAJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *