Żużel - Best Speedway Tv

Hit 2. Ligi Żużlowej nie odbędzie się w sobotę. W Gnieźnie przegrali z pogodą | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Hit 2. Ligi Żużlowej nie odbędzie się w sobotę. W Gnieźnie przegrali z pogodą

2. Ligi Żużlowej

Hit 2. Ligi Żużlowej nie odbędzie się w sobotę. W Gnieźnie przegrali z pogodą

Nie odbędzie się zaplanowany na godzinę 14:00 w sobotę, 6 maja hit 2. Ligi Żużlowej pomiędzy Startem Gniezno a Texom Stalą Rzeszów. Nowego terminu spotkania jeszcze nie podano.

Żużel. Anioły lepsze w derbach Kujaw i Pomorza. For Nature Solutions Apator Toruń odbija się od dna, pokonując Zooleszcz GKM Grudziądz 52:38 [RELACJA]

“PILNE! Zaplanowane na sobotę spotkanie Start Gniezno – Texom Stal Rzeszów zostało ODWOŁANE! Powodem takiej decyzji niekorzystne prognozy pogody zapowiadające całodniowe opady deszczu.

Nowy termin poznamy wkrótce! Zakupione w przedsprzedaży bilety zachowują ważność na drugie podejście do tego spotkania!”

Powyższy komunikat został zamieszczony na oficjalnej stronie Startu Gniezno na Facebooku. Na sobotę w większości kraju prognozowane są duże opady deszczu, więc decyzja o odwołaniu spotkania 2. Ligi Żużlowej w ogóle nie dziwi.

Nowy termin spotkania nie został podany. Należy go oczekiwać w kolejnych komunikatach Głównej Komisji Sportu Żużlowego. Na hit 2. Ligi przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać.

fot. Patrycja Sobiech

Reklamy

MAGAZYN ŻUŻLOWY Best Speedway TV

Zostaw komentarz

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×