Żużel - Best Speedway Tv

Hancock: Janowski ma wszystkie składniki, by zostać mistrzem świata. | Żużel - Best Speedway Tv
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Hancock: Janowski ma wszystkie składniki, by zostać mistrzem świata.

Hancock
Spis treści

Hancock: Janowski ma wszystkie składniki, by zostać mistrzem świata.

Amerykański wielokrotny mistrz świata, Greg Hancock podczas kolejnej rozmowy opublikowanej na stronie fimspeedway skupił się na postaci Macieja Janowskiego, kapitana drużynowych mistrzów Polski z sezonu 2021.

Hancock, mentor gwiazdy Sparty, uważa, że stały uczestnik cyklu Grand Prix ma „wszystkie składniki ” potrzebne, aby zostać mistrzem świata FIM Speedway Grand Prix, twierdząc, że „jest to tylko kwestia ich połączenia”.

Hancock wierzy, że idealny czas dla Magica nadejdzie. Powiedział: „Bardzo ściśle współpracuję z Magic Janowski i widzę, co robi – ma tyle talentu. Ma wszystkie składniki. To tylko kwestia ich złożenia i stworzenia odpowiedniej mieszanki.”

Sam Janowski w ubiegłym sezonie w Polskich rozgrywkach zanotował średnią 2,582 punktów na wyścig, ale wciąż czeka na swój pierwszy medal żużlowego GP. W ubiegłym sezonie po raz kolejny uplasował się na 4 miejscu, po raz 4. w karierze. W odniesieniu sukcesu nie pomogła wygrana w rundzie otwierającej sezon GP 2021.

Sam Kalifornijczyk przyznaje na koniec „On potrafi robić wspaniałe rzeczy na torze. Szczerze mówiąc, kiedy Maciej chce wygrać, kiedy jest naprawdę gotowy do zwycięstwa, wygra.” – podkreśla na łamach fimspeedway.com

Reklamy

fot. FIM Speedway Grand Prix

Zostaw komentarz

0/100

2022 Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×