Żużel - Best Speedway Tv

Gwiazda we Wrocławiu! Sparta ogłosiła umowę | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer
Gwiazda

Gwiazda we Wrocławiu! Sparta ogłosiła umowę

Gwiazda we Wrocławiu! Sparta ogłosiła umowę

Betard Sparta Wrocław była kolejnym wielkim przegranym w sezonie 2022. Spartanie nie mogli odnaleźć formy w tym roku i zajęli, piąte miejsce w PGE Ekstralidze. Jednym z trzech zawodników, który nie rozczarował, był Maciej Janowski, więc kibice bardzo chcieli, aby kapitan drużyny został we Wrocławiu. Ich życzeniom stało się zadość i klub ogłosił przedłużenie kontraktu ze swoją gwiazdą.

Wychowanek Sparty jeździł we Wrocławiu przez całą karierę, poza krótkim, trzyletnim epizodzie w Unii Tarnów. „Magic” od 2014 jest liderem Betard Sparty i nic nie wskazuje na to, że w przyszłości znowu opuści rodzinne gniazdo. Zawodnik gwarantuje nie tylko wysoki poziom sportowy („Magic” był siódmym zawodnikiem pod względem średniej biegopunktowej w tym sezonie), ale i marketingowym. Nie wiadomo, czy kibice bez niego tak chętnie szturmowaliby bramy Stadionu Olimpijskiego.

Apator dopiął swego! Nowy zawodnik U-24 na pokładzie

Gwiazda we Wrocławiu! Sparta ogłosiła umowę

Nie znamy nadal ostatecznego kształtu ekipy Spartan. Z klubem związani są już Tai Woffinden, Bartłomiej Kowalski, Daniel Bewley i Artiom Łaguta. Nadal nie wiadomo co z Glebem Czugunowem i Francisem Gustsem. Obaj zawodnicy są zakontraktowani, ale w zespole pewnie się nie zmieszczą, ponieważ klub z Wrocławia negocjuje z Piotrem Pawlickim. Jeżeli kontrakt z wychowankiem Unii Leszno zostanie podpisany, któryś z tych zawodników będzie musiał szukać szczęścia w innym zespole.

Fot. Sonia Kaps

MAGAZYN ŻUŻLOWY – kliknij TUTAJ

Gwiazda we Wrocławiu! Sparta ogłosiła umowę

Zostaw komentarz

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×