Przejdź do treści
Aktualności/PGE EKSTRALIGA

Grzegorz Węglarz przeprasza za wypowiedziane słowa

Grzegorz Węglarz
fot. Cellfast Wilki Krosno

Autor: Marcin Boroch

Grzegorz Węglarz przeprasza za wypowiedziane słowa

Wczoraj, za sprawą wywiadu w Tygodniku Żużlowym zrobiło się głośno o toromistrzu Wilków Krosno, Grzegorzu Węglarzu. Sprawa nabrała wielkiego rozgłosu, stąd też postanowił się do niego odnieść, przepraszając.

Grzegorz Węglarz o IMP w Krośnie “Tor nadawał się do jazdy”

W ostatnim wywiadzie udzielonym przez Grzegorza Węglarza pojawiło się kilka stwierdzeń, które wywołały spore zamieszanie wśród fanów żużla. Toromistrz stwierdził, że pewne fragmenty wywiadu zostały wyrwane z kontekstu, co spowodowało, że jego wypowiedzi zostały przedstawione w sposób nieprawdziwy i mylący. Podkreślił, że zawsze starał się być lojalnym zawodnikiem i szanować swoją drużynę oraz kibiców. Oczywiście wywiad wywołał lawinę reakcji wśród fanów żużla. Niektórzy wspierają stanowisko Grzegorza Węglarza, uważając go za godnego zaufania i lojalnego zawodnika. Inni jednak są bardziej krytyczni wobec jego wypowiedzi i wskazują na pewne sprzeczności.

Treść oświadczenia:

„W związku z opublikowanym wczoraj wywiadem z moją osobą w Tygodniku Żużlowym a dotyczącym turnieju IMP w Krośnie pragnę wyrazić stanowisko wobec przytaczanych medialnych doniesień. Wypowiedzi do Tygodnika Żużlowego udzieliłem pod wpływem wielkich emocji, nad którymi nie zapanowałem. Nie było moim zamiarem obrażenie kogokolwiek ani stwierdzenie, że winnym zamieszania jest ktokolwiek z ramienia delegatów.

Przepraszam przewodniczącego jury i wszystkie osoby, które mogły poczuć się dotknięte moją wypowiedzią. Moja wypowiedź jakoby „zarządzała tym wszystkim osoba niekompetentna” jest niewłaściwa i nie na miejscu. Członkowie jury zawodów dołożyli wszelkich starań, aby zawody w Krośnie się odbyły i były przeprowadzone w jak najlepszych warunkach. Wyłącznie taka była wola wszystkich stron. Jeszcze raz najmocniej przepraszam za swoją wypowiedź i powstałe zamieszanie.oznajmił Grzegorz Węglarz, toromistrz 3. rundy IMP w Krośnie.

Reakcje Społeczności Żużlowej

Oczywiście wywiad wywołał lawinę reakcji wśród fanów żużla. Niektórzy wspierają stanowisko Grzegorza Węglarza, uważając go za godnego zaufania i lojalnego zawodnika. Inni jednak są bardziej krytyczni wobec jego wypowiedzi i wskazują na pewne sprzeczności. Dochodzimy do wniosku, że sytuacja nie jest jednoznaczna. Istnieją pewne nieścisłości, które warto poddać dalszym wyjaśnieniom.

MAGAZYN ŻUŻLOWY z udziałem Grzegorza Zengoty- kliknij TUTAJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *