Przejdź do treści
Aktualności/PGE EKSTRALIGA

Grzegorz Leśniak nie może obiecać, że zdążą z wszelkimi modernizacjami na czas

Magazyn Żużlowy
fot. Jakub Malec

Autor: Kamil Tokarczyk

Grzegorz Leśniak nie może obiecać, że zdążą z wszelkimi modernizacjami na czas

Na stadionie Cellfast Wilków Krosno wciąż trwa wielka modernizacja obiektu i walka z czasem przed rozpoczęciem sezonu w PGE Ekstralidze. Dla krośnian będzie to historyczny, pierwszy sezon w gronie najlepszych drużyn w Polsce więc na pewno napięcie przed zbliżającym się sezonem jest ogromne.

Zawodnicy trenują w Chorwacji

Najważniejsze w tym momencie pytanie to czy wszystkie działania modernizacyjne na stadionie zostaną ukończone przed inauguracyjnym spotkaniem na swoim torze z For Nature Solutions Apatorem Toruń, które zaplanowane jest na 16 kwietnia:

– Większość ludzi w piątek po południu rozpoczyna weekend. U nas o tej porze trwają prace na trybunie i w parku maszyn. Kilka rzeczy zostało wykonanych, m.in. wieżyczka sędziowska, odwodnienie liniowe i bandy wokół całego toru. Nie mogę powiedzieć, że na sto procent jesteśmy pewni, iż zdążymy z wszelkimi modernizacjami. Jeśli nas zima jeszcze nagle nie zaskoczy, to na przełomie marca i kwietnia powinniśmy wyjechać na swój tor. Presji czasu nie ma, bo zaczynamy ligę od meczu wyjazdowego w Lesznie. Na tym też spotkaniu się koncentrujemy. – mówił Grzegorz Leśniak na łamach portalu interia.pl

Wiemy również że dzięki rozbudowie stadionu przy ul Legionów 1, znacznie zwiększy się ilość miejsc dla kibiców oraz ich komfort. Wcześniej stadion mieścił maksymalnie około 5tyś fanów, natomiast w przyszłym sezonie dzięki nowej trybunie ich ilość zwiększy się nawet do 7tyś miejsc:

-Stadion powiększył się i stał się przede wszystkim bardziej komfortowy dla kibiców jeśli chodzi o trybuny i otoczenie oraz dla zawodników.  Od kwietnia obiekt pomieści 7 tysięcy kibiców, co jak na nasze miasto stanowi znakomitą frekwencję. Zapowiada się na prawdziwy kocioł przy Legionów. – zakończył prezes Cellfast Wilków w rozmowie z interia.pl

fot. Jakub Malec

MAGAZYN ŻUŻLOWY – kliknij TUTAJDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *