Żużel - Best Speedway Tv

Gruntowny remont toru w Tarnowie zakończony | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Gruntowny remont toru w Tarnowie zakończony

Gruntowny remont

Gruntowny remont toru w Tarnowie zakończony

Klub z Tarnowa poinformował, że zakończył się gruntowny remont toru na owalu Unii. Na torze pojawił się ciężki sprzęt, a nawierzchnia toru została nie tylko uzupełniona, ale także przygotowana do zimy.

Tak zaawansowanych prac na torze w nie było już od wielu lat. Przed tegoroczną zimą władze klubu zdecydowały się wreszcie na głęboką ingerencję w strukturę toru, żeby poprawić profil toru. W związku z tym na torze pojawił się ciężki sprzęt, a nawierzchnia toru została nie tylko uzupełniona, ale także przygotowana do zimy.

Porozumienie w sprawie herbu w Bydgoszczy!

Jak informuje klub, tor został wyrównany oraz wyprofilowany. Dowieziono nowej nawierzchni w postaci sjenitu oraz glinki. Wszystko zostało przemieszane i przygotowane do zimy. Teraz nawierzchnia musi się związać, na co potrzeba czasu.

– Jesteśmy bardzo zadowoleni z zakresu prac oraz końcowego efektu. Czekamy z niecierpliwością na pierwsze wiosenne treningi. Jesteśmy przekonani, że nasz tor pozwoli na przeprowadzanie bezpiecznych i widowiskowych zawodów – czytamy w komunikacie klubu.

Fot. Unia Tarnów

MAGAZYN ŻUŻLOWY – kliknij TUTAJ

Reklamy
Gruntowny remont toru w Tarnowie zakończony

Zostaw komentarz

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×