Przejdź do treści
Aktualności żużlowe/PGE EKSTRALIGA

Greg Hancock będzie pracował dla Stali Gorzów? Istnieje taka możliwość

Greg Hancock
Fot. Michał Szmyd

Autor: Jakub Bielak

Greg Hancock będzie pracował dla Stali Gorzów? Istnieje taka możliwość

Szymon Woźniak przed swoim pierwszym pełnym sezonem jako stały uczestnik cyklu Speedway Grand Prix postanowił sięgnąć po pomoc najlepszego możliwego specjalisty. Tym samym na wszystkich turniejach obecny w jego teamie będzie Greg Hancock. Amerykanin będzie przebywał z Polakiem na tyle często, że może również nawiązać współpracę ze Stalą Gorzów.

Amerykanin będzie doglądał gorzowskich juniorów?

Na temat ewentualnej współpracy z Gregiem Hancockiem wypowiedział się sam Waldemar Sadowski, a więc prezes gorzowskiego klubu. W rozmowie z Marcinem Musiałem w jego programia „Gabinet Prezesa” padły konkretne plany i deklaracje. Hancock ma otrzymać ofertę współpracy ze Stalą.

Rzeczą naturalną jest to, że jeśli liga będzie w sąsiedztwie Grand Prix, to ten Greg będzie z Szymonem. A jak będzie z Szymonem, to dlaczego swoim przychylnym okiem nie mógłby spojrzeć na naszą młodzież? Ta rozmowa nas czeka, my sobie na ten temat porozmawiamy. Chęci nie wystarczą. Druga strona musi widzieć ten czas, możliwości, bo cel jest jeden: Szymon chce fajnie pojechać w tym Grand Prix. To jest jego pierwszy sezon, awansował, jest przeszczęśliwy. Stąd te jego kroki, które robi z Gregiem Hancockiem. To jest główny cel tej współpracy. Natomiast jeśli przy tym urodzi się coś dodatkowego, coś, co pomoże też naszym młodym chłopakom, to ja się pod tym podpisuję – powiedział sternik Stali Gorzów w „Gabinecie Prezesa”.

Usłyszenie kilku słów komentarza z ust Grega Hancocka na temat jazdy byłaby dla najmłodszych zawodników Stali niezwykle cenna. Nic więc dziwnego, że Waldemar Sadowski postara się o to, by takie wsparcie zapewnić. Należy jednak pamiętać o tym, że emerytowany żużlowiec jest przede wszystkim współpracownikiem Szymona Woźniaka podczas cyklu Grand Prix. Jego zaangażowanie w klubie z Gorzowa pozostaje sprawą otwartą.

Greg Hancock
Fot. Taylor Lanning
staleczzka
Fot. Paweł Wilczyński

Dołącz do nas na Facebooku – kliknij TUTAJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *