Żużel - Best Speedway Tv

Grand Prix Warszawy odwołane! | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Grand Prix Warszawy odwołane!

bstv 1536x162 3
Grand Prix Warszawy odwołane! 3

[su_heading size=”26″]Grand Prix Warszawy odwołane![/su_heading]

[su_label]Autor: Jakub Żak Data: 20-05-2021[/su_label]

Po odwołaniu rund SGP w Niemczech, Wielkiej Brytanii i we Włoszech niestety ogłoszono, że nie odbędzie się również jedna z zaplanowanych w Polsce rund Grand Prix. FIM, BSI i PZM wspólnie zadecydowały o tym, że Grand Prix na PGE Narodowym nie odbędzie się w 2021 roku. Powodem jest oczywiście pandemia i związane z nią ograniczenia, a przede wszystkim te dotyczące ilości kibiców na stadionach.

Runda GP na Stadionie Narodowym pierwotnie miła się odbyć 16 maja 2020 roku, następnie została przesunięta na 8 sierpnia 2020, a potem na 7 sierpnia 2021. Teraz wiemy na pewno, że żużel w stolicy Polski zobaczymy najszybciej w 2022, a i to nie jest wcale pewne, bo tym razem organizatorzy nie podali terminu.

Posiadacze wejściówek raczej nie mają się o co martwić, ale szczegółowe informacje dotyczące postępowania z biletami mają zostać opublikowane w ciągu najbliższych dwóch miesięcy.

Reklamy

sgpnarodowy.pl

fot. Natalia Gotter

bst2
Grand Prix Warszawy odwołane! 4

Zostaw komentarz

0/100

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×