Żużel - Best Speedway Tv

Grand Prix na dłużej w Toruniu. Amerykański gigant wyłoży 2 mln złotych | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Grand Prix na dłużej w Toruniu. Amerykański gigant wyłoży 2 mln złotych

Grand Prix
Spis treści

Grand Prix na dłużej w Toruniu. Amerykański gigant wyłoży 2 mln złotych

W najbliższy piątek (01.10.2021) oficjalnie zostanie ogłoszony nowy partner Grand Prix. Zostanie nim Discovery. Jak podają toruńskie źródła nowa umowa ma obowiązywać na minimum trzy lata.

Toruń jest drugim miastem w którym zawitało Discovery. Wcześniej ogłoszono, że turniej zostaje na PGE Narodowym w Warszawie. O jeszcze jedno miejsce w kalendarzu dla Polski toczy się rywalizacja Wrocławia i Gorzowa.

Amerykański gigant przejął prawa do GP z rąk BSI, które rządziło cyklem przez ponad dwie dekady. Discovery planuje włożyć w żużel miliony dolarów i spróbuje stworzyć z czarnego sportu markę globalną. Wartość nowej umowy opiewa na około 2 miliony złotych za sezon.

Toruń ma ogromne doświadczenie w organizacji zawód z cyklu Grand Prix. Miasto organizuje te zawody od 2009 roku. Zazwyczaj na Motoarenie nowi mistrzowie fetują swoje wygrane.

źródło: Gazeta Pomorska

Reklamy

fot. Natalia Gotter

Zostaw komentarz

0/100

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×