Żużel - Best Speedway Tv

Gollob o powrocie Davida Bellego: "Przychodzi lepszym zawodnikiem, niż odchodził" | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Gollob o powrocie Davida Bellego: “Przychodzi lepszym zawodnikiem, niż odchodził”

Bellego

Gollob o powrocie Davida Bellego: “Przychodzi lepszym zawodnikiem, niż odchodził”

David Bellego po roku przygody w PGE Ekstraligi, zdecydował się na powrót do niższego szczebla rozgrywkowego. W barwach FOGO Unii Leszno osiągnął średnią biegopunktową na poziomie 1,487, a poza pojedynczymi dobrymi występami nie pokazał się zbyt dobrze. Tomasz Gollob na antenie Canal+ Sport 5 wypowiedział się o tym, co mógł mu dać rok w Najlepszej Żużlowej Lidze Świata.

Kędziora uspokaja: W tej chwili start Woryny nie jest zagrożony

Z tego co pamiętam, to odeszli z tego klubu do innych. Bellego odszedł do Leszna i otwarcie trzeba powiedzieć, myślał, że zrobi progres i da mu to rozwój. Tak naprawdę to on powinien się wypowiedzieć, wrócił do Bydgoszczy i dobrze się czuje. Wrócił do Bydgoszczy i przychodzi lepszym zawodnikiem, niż odchodził. – w taki sposób ocenił sytuację Tomasz Gollob.

Niestety, w pierwszym meczu Abramczyk Polonii Bydgoszcz francuski żużlowiec nie udowodnił tezy polskiego indywidualnego mistrza świata. Zdobył zaledwie 8 punktów z dwoma bonusami, co przełożyło się na dość bliski wynik 49-41 w spotkaniu przeciwko H. Skrzydlwska Orłowi Łódź.

Najbliższa okazja dla Davida Bellego do lepszego występu będzie dopiero w trzeciej kolejce. Poloniści nie zmierzą się bowiem na wyjeździe w Landshut w najbliższą niedzielę ze względu na niekorzystne prognozy pogody.

Fot. Emilia Hamerska – Lengas

MAGAZYN ŻUŻLOWY Best Speedway TV

Reklamy

Zostaw komentarz

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×