Przejdź do treści
Aktualności

Gleb Czugunow: Nie mogłem znaleźć prędkości

Gleb Czugunow
fot. Emilia Hamerska - Lengas

Autor: Kamil Schwarz

Gleb Czugunow: Nie mogłem znaleźć prędkości

Gleb Czugunow w wywiadzie pomeczowym nie krył niezadowolenia. Zawodnik ZOOleszcz GKM-u Grudziądz w czterech startach zdobył 5 punktów, a jego drużyna przegrała w stosunku 51:39 z ebut.pl Stalą Gorzów. 24-letni żużlowiec przez całe spotkanie szukał prawidłowych ustawień sprzętowych, jednak bez odpowiedniego rezultatu.

Stowarzyszenie kibiców z Krosna odcina się od zbiórki dla Jasona Doyla

„Nie mogłem znaleźć prędkości na trasie. Próbowaliśmy ją znaleźć, ale nie udało się” – powiedział Czugunow dla stacji Eleven Sports. Były reprezentant Betard Sparty Wrocław stwierdził również, iż jego jazda nie była najlepsza. „Nie do końca jestem też zadowolony ze swojej jazdy. Musimy się pozbierać i robić więcej punktów” – dodał. Na razie drużyna z Grudziądza po dwóch rozegranych meczach znajduje się na 7 miejscu. W 1. rundzie PGE Ekstraligi ZOOleszcz GKM Grudziądz zremisował u siebie z Tauron Włókniarzem Częstochowa 45:45. Wówczas Gleb Czugunow zgromadził na swoim koncie 8 punktów.

Przed podopiecznymi trenera Janusza Ślączki bardzo ważne starcie z „Bykami” z Leszna. W niedzielę 23 kwietnia do Grudziądza przyjedzie FOGO Unia Leszno. Mecz w ramach 3. kolejki PGE Ekstraligi zaplanowano na godzinę 16:30.

fot. Emilia Hamerska – Lengas

MAGAZYN ŻUŻLOWY Best Speedway TV

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

×