Żużel - Best Speedway Tv

Gleb Chugunov o jeździe Denisa Zielińskiego "To nie jest normalne przede wszystkim" | Żużel - Best Speedway Tv
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Gleb Chugunov o jeździe Denisa Zielińskiego “To nie jest normalne przede wszystkim”

Gleb Chugunov

Gleb Chugunov o jeździe Denisa Zielińskiego “To nie jest normalne przede wszystkim”

Po 14 biegu niedzielnego spotkania PGE Ekstraligi, między GKM-em Grudziądz, a Wilkami Krosno miał miejsce incydent pomiędzy Glebem Chugunovem a Denisem Zielińskim. Zawodnik drużyny z Grudziądza po wyścigu uderzył w daszek od kasku młodzieżowca Wilków. Takie zachowanie Gleba było spowodowane jazdą Zielińskiego, który przez cały czas oglądał się na rywala i zjeżdżał w jego stronę.

Żużel. “Cieszę się z tego, że jestem tutaj i mogę się uczyć od najlepszych.” – Junior o swoim pobycie w drużynie Motoru

W pomeczowej mix-zonie Gleb Chugunov wypowiedział się o całej zaistniałej sytuacji. Mówił, że poniosły go nerwy i jego zachowanie było niepotrzebne. 24-latek podkreślił, że takie zachowanie Denisa Zielińskiego, w sporcie, w którym wszyscy ryzykują swoim zdrowiem i życiem, nie jest normalne, a on sam jest zwolennikiem jazdy fair play i sportowej postawy na torze. Gleb dodał jeszcze, że brak mu po takim czymś słów.

Rzeczywiście może niepotrzebnie się zdenerwowałem i uderzyłem zawodnika drużyny przeciwnej po daszku, za co dostałem żółtą kartkę. Nerwy, no po takim biegu przepraszam, ale my tu ryzykujemy życiem i swoim zdrowiem. Ja jestem zwolennikiem tego, żeby jeździć fair play. zostawiać innym zawodnikom miejsca, natomiast to jak jeździł Denis, sorry, ale to nie wiem, brakuje mi słów, to nie jest normalne przede wszystkim” – mówił Gleb Chugunov w pomeczowej mix-zonie.

Na koniec swojej wypowiedzi 24-letni zawodnik GKM-u Grudziądz powiedział, że pewnie junior z Krosna nie otrzymał żadnej żółtej kartki. Stwierdził, że upomnienia w sytuacji kiedy mogła wydarzyć się tragedia to za mało, ale skoro sędzia tak myśli, to nie może dyskutować.

“A podejrzewam, że on nie dostał, ani żadnej kartki, ani upomnienia. Ostrzeżenie za coś, co mogło skończyć się tragedią to okej, jeżeli sędzia tak uważa, to proszę bardzo” – powiedział Chugunov.

MAGAZYN ŻUŻLOWY Best Speedway TV

Reklamy

Zostaw komentarz

2022 Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×