Żużel - Best Speedway Tv

GKM Grudziądz trenuje z młodymi adeptami oraz organizuje akcję dla karnetowiczów | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

GKM Grudziądz trenuje z młodymi adeptami oraz organizuje akcję dla karnetowiczów

GKM Grudziądz

GKM Grudziądz trenuje z młodymi adeptami oraz organizuje akcję dla karnetowiczów

GKM Grudziądz kilka tygodni temu zakończył sezon w PGE Ekstralidze. W ramach meczu 14. rundy wygrał na własnym torze z Arged Malesa Ostrów 47:43. Dla grudziądzan było to ostatnie spotkanie w sezonie 2022.

W przerwie od rozgrywek klub z Grudziądza postawił nacisk na treningi szkółki żużlowej. Korzystając z okresu wakacyjnego ZOOleszcz GKM Grudziądz prowadzi zajęcia z młodymi adeptami w swojej szkółce żużlowej. W piątek (19 sierpnia) odbył się kolejny trening grudziądzkiej szkółki w trzech klasach – 500cc, 250cc oraz pitbike pod czujnym okiem trenera Roberta Kościechy.

Dodatkowo na dzisiejszym porannym treningu adeptów grudziądzkiej szkółki oraz klasy pit-bike’owej klub pożegnał Romana Drewiczaka, jednego z mechaników klubowych, który kończy pracę w ekipie z Grudziądza.

GKM Grudziądz
Fot. GKM

Przy okazji klub zorganizował akcję dla swoich karnetowiczów. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom najwierniejszych sympatyków grudziądzkiego żużla, którzy decydują się na zakup karnetu klub uruchomił program partnerski, do którego dołączyło niemal 30 przedsiębiorstw z Grudziądza i okolic. U wszystkich firm, które dołączyły do GKM Premium, obowiązują zniżki dla kibiców po okazaniu całorocznej wejściówki na sezon 2022.

Fot. GKM Grudziądz

Zostaw komentarz

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×