Przejdź do treści
Aktualności/PGE EKSTRALIGA

GKM Grudziądz podziękował za jazdę swoim zawodnikom. 4 nazwiska opuszczają klub wraz z trenerem

GKM Grudziądz
Fot. Michał Szmyd/Speedway Canvas

Autor: Krzysztof Choroszy

GKM Grudziądz podziękował za jazdę swoim zawodnikom. 4 nazwiska opuszczają klub wraz z trenerem

Okres transferowy w polskich ligach zbliża się wielkimi krokami. Już tylko godziny dzielą nas od rozpoczęcia gorącego dla fanów żużla czasu. Dla zawodników, którym kończy się w tym roku kontrakt, oznacza to też wygaśnięcie umowy. Wiele klubów żegna swoich żużlowców. Do tego grona dołączył GKM Grudziądz.

Grudziądzanie w swoich mediach społecznościowych oficjalnie postanowili pożegnać swoich 4 zawodników, którzy w przyszłym sezonie odejdą z klubu. Żużlowcy opuszczający GKM to: Nicki Pedersen, Gleb Czugunow, Fredrik Jakobsen oraz Wiktor Rafalski. Ponadto „Gołębie” podziękowały również swojemu menadżerowi Januszowi Ślączce.

Czwórka zawodników przejdzie do dwóch klubów, występujących na drugim szczeblu rozgrywkowym. Pedersen razem z Rafalskim zasilą szeregi beniaminka, Stali Rzeszów, natomiast Jakobsen i Czugunow będą reprezentować barwy Arged Malesy Ostrów, która zdaje się być jednym z faworytów ligi.

W Grudziądzu więc nastąpiła mała rewolucja kadrowa. W składzie ostali się Max Fricke, Wadim Tarasienko, Kacper Pludra i Kacper Łobodziński. Do zespołu powróci z wypożyczenia Kevin Małkiewicz. A dwa wolne miejsca zostaną zajęte przez Australijczyków Jasona Doyla i Jaimona Lidseya.

Magazyn Żużlowy Best Speedway TV

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *