Żużel: Ekscytujące Aktualności w Sporcie Żużlowym

Przejdź do treści
Aktualności/Liga Angielska

Frederik Jakobsen dołącza do King’s Lynn Stars

Frederik Jakobsen

Autor: Sebastian Krauz

Frederik Jakobsen dołącza do King’s Lynn Stars

King’s Lynn z poinformowali, że do klubu dołączył kolejny żużlowiec. Władze klubu z Wysp Brytyjskich podpisały kontrakt z Frederikiem Jakobsenem na pozostałą część sezonu 2022. Wcześniej do klubu dołączyli Nicolai Klindt oraz Kasper Andersen.

24-latek, który wcześniej ścigał się w Wielkiej Brytanii w Poole w 2018 roku, mógł dołączyć do Minors & Brady Stars tym jak zakończył sezon w PGE Ekstralidze, gdzie reprezentuje barwy Grudziądzkiego GKM-u. Średnia Jakobsena, kiedy reprezentował Poole wynosiła 5,04 pkt/mecz. Duńczyk zadebiutuje w nowych barwach podczas meczu w Sheffield który odbędzie się w poniedziałek. Jakobsen to między innymi brązowy medalista młodzieżowych indywidualnych mistrzostw Danii (Outrup 2018) oraz Mistrz Europy juniorów w drużynie (Dyneburg 2018).

297990717 550067600245173 2775137557008776945 n
Frederik Jakobsen dołącza do King's Lynn Stars 2

– Nie możemy sobie pozwolić na żadne wpadki od teraz. Frederik chciał do nas dołączyć i cieszymy się, że udało nam się osiągnąć porozumienie. „Oznacza to, że mamy zawodnika Ekstraligi w rezerwie, który może siedem razy, a to daje nam dużo opcji taktycznych. Wiemy, że będzie to wielka prośba i wiemy, że będziemy potrzebować prawie doskonałych wyników, aby dostać się do play-offów, ale damy z siebie wszystko – powiedział Alex Brady, menadżer “Gwiazd”.

Fot. King’s Lynn Stars

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Nasi partnerzy

×