Żużel - Best Speedway Tv

Franciszek Majewski na temat szumu wokół niego "Nie przeszkadza mi to, skupiam się na sobie" | Żużel - Best Speedway Tv
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Franciszek Majewski na temat szumu wokół niego “Nie przeszkadza mi to, skupiam się na sobie”

Kolejarza Rawicz

Franciszek Majewski na temat szumu wokół niego “Nie przeszkadza mi to, skupiam się na sobie”

W sobotnim meczu 2. Ligi Żużlowej, między Kolejarzem Rawicz, a Kolejarzem Opole, z dobrej strony pokazał się zawodnik gospodarzy, Franciszek Majewski. Młodzieżowiec w swoich dwóch pierwszych startach wygrywał i potwierdził to, że ostatnio prezentuje się coraz lepiej. W kontekście zawodnika mówi się nawet o transferze do wyższej klasy rozgrywkowej.

Vaclav Milik komplementuje dyspozycję Apatora Toruń “Bardzo fajnie jadą”

W wywiadzie, którego Majewski udzielił reporterce Canal+, zapytany został on o to, czy wpływa na niego to, że zaczyna się robić o nim głośno. Rawicki junior odpowiedział, że nie przeszkadza mu to, ponieważ skupia się on na tym, co ma robić, a obecnie jest na tyle zajęty żużlem, że nie ma czasu na to, aby śledzić artykuły na jego temat.

Nie przeszkadza mi to, skupiam się na sobie i na swojej pracy, cały czas jestem w tym biegu żużlowym, że tak powiem, cały czas coś tam robię przy sprzęcie, więc nie mam nawet czasu, żeby czytać” – mówił Franciszek Majewski w wywiadzie dla Canal+.

Majewski opowiedział również o wsparciu, jakie otrzymuje od Bartosza Smektały, zawodnika Unii Leszno. 17-latek powiedział, że Smektała wspiera go, przed meczem z rozmawiali przez telefon, ponieważ seniora drużyny leszczyńskiej nie mogło być z nim w Rawiczu, ale jest z nim jego mechanik, który służy mu pomocą.

Pomaga mi, przed meczem do mnie dzwonił i zastanawialiśmy się co założyć dzisiaj na rawicki tor, niestety nie może być dzisiaj tutaj, szkoda, ale mam jego mechanika, który też bardzo mi pomaga i jakoś dajemy radę” – powiedział młody zawodnik Kolejarza Rawicz.

Franciszek Majewski w całym meczu zdobył 10 punktów, co jest jego najlepszym wynikiem w sezonie. Swoją dyspozycją pokazał jednak, że zainteresowanie klubów między innymi z PGE Ekstraligi nie jest niczym dziwnym, w kontekście 17-letniego juniora z Rawicza.

Reklamy

MAGAZYN ŻUŻLOWY Best Speedway TV

Zostaw komentarz

2022 Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×