Przejdź do treści
Aktualności

Formalności last minute!

Formalności last minute!

Autor: Redakcja

Formalności last minute!

W przedostatni dzień okna transferowego kluby dopinają formalności. Wieczorem nowymi zawodnikami pochwaliły się drużyny z Leszna, Częstochowy oraz Torunia!

Zacznijmy od byków. Unia Leszno ogłosiła, że Jason Doyle, zostaje ich nowym zawodnikiem! Australijczyk miniony sezon spędził w Włókniarzu Częstochowa. Wykręcił tam średnią 2,000 pkt/bieg, co mu dało trzynaste miejsce w klasyfikacji najlepszych zawodników PGE Ekstraligi! Dla Jasona Doyle’a będzie to dziewiąty klub w Polsce.

Kibice Włókniarza po odejściu Australijczyka, długo nie czekali na nowego zawodnika. Lwem zostaje Jonas Jeppesen! Młody Duńczyk w Częstochowie będzie jeździł jako zawodnik U24. W tym roku Jonas Jeppesen, ścigał się w barwach TŻ Ostrovii w eWinner 1 lidze żużlowej. Do czerwono-białych był wypożyczony z Falubazu Zielona Góra. Na zapleczu PGE Ekstraligi zdobył średnią 1,944 pkt/bieg, lecz był nieklasyfikowanym zawodnikiem z powodu małej ilości startów.

Ostatnią formalnością pochwalił nam się beniaminek PGE Ekstraligi. Adrian Miedziński zostaje w Apatorze Toruń! Wychowanek Aniołów został trzecim polskim seniorem w drużynie prowadzonej przez Tomasza Bajerskiego. Miedziak w minionym sezonie, w eWinner 1 lidze żużlowej wykręcił średnią 1,889 pkt/bieg, co mu dało siedemnaste miejsce w klasyfikacji najlepszych zawodników.

fot. Patryk Kowalski

baner mały psd
Formalności last minute! 2

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *