Derby Wielkopolski na początek 4. kolejki. FOGO UNIA Leszno podejmuje beniaminka ARGED MALESA Ostrów

Derby Wielkopolski na początek 4. kolejki. FOGO UNIA Leszno podejmuje beniaminka ARGED MALESA Ostrów

Już dziś na Smoczyku drużyna 19-krotnego mistrza Polski, FOGO UNIA Leszno podejmie zespół beniaminka PGE Ekstraligi, ARGED MALESA Ostrów. Ostrowianie przyjeżdżają do Leszna z nadzieją na pierwsze ligowe punkty. Ostatni ich mecz pokazał, że chcą walczyć i są w stanie zbliżyć się do rywala. Unia Leszno nie przegrała jeszcze żadnego meczu w tym sezonie. Daje to mobilizację do jak najlepszej jazdy i kolejnego zwycięstwa na własnym torze, ponieważ Byki są rozpędzone.

FOGO UNIA Leszno
Derby Wielkopolski na początek 4. kolejki. FOGO UNIA Leszno podejmuje beniaminka ARGED MALESA Ostrów 2

W ekipie gospodarzy znajdziemy fantastycznych seniorów, do których na początku tego sezonu dołączyli dobrze zapowiadający się juniorzy. FOGO UNIA Leszno po raz kolejny wychowała sobie obiecujące młode pokolenie w postaci Huberta Jabłońskiego oraz powracającego po kontuzji Damiana Ratajczaka, którzy już dobrze punktują.

Wprost przeciwnie wygląda sytuacja w ostrowskim klubie, gdzie juniorzy ciągle szukają dobrych ustawień i pewności siebie. Trener Mariusz Staszewski po raz kolejny zamieszał w składzie i dokonał zmian we formacji juniorskiej. Na swój debiut w PGE Ekstralidze doczeka się Jakub Poczta. Obok niego w zawodach wystartuje Kacper Grzelak.

Drużyna ARGED MALESA Ostrów wybrała na swojego drugiego zagranicznego reprezentanta, Olivera Bertzona. Dała tym samym zielone światło do rozmów z innymi klubami seniorowi z Danii. Nicolai Klindt wybrał na wypożyczenie klub z Rybnika i to w jego barwach będzie walczył po raz kolejny o mistrzostwo eWinner 1. Ligi.

Awizowane składy:

ARGED MALESA Ostrów:
1. Oliver Berntzon
2. Tomasz Gapiński
3. Filip Hjelmland
4. Grzegorz Walasek
5. Chris Holder
6. Jakub Poczta
7. Kacper Grzelak
8. Matias Nielsen

FOGO UNIA Leszno:
9. Jason Doyle
10. Janusz Kołodziej
11. David Bellego
12. Jaimon Lidsey
13. Piotr Pawlicki
14. Damian Ratajczak
15. Hubert Jabłoński
16.

Fot. Bartosz Glapiak

Tagi , , , , .Dodaj do zakładek Link.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.