Żużel - Best Speedway Tv

Finał Drużynowych Mistrzostw Europy U23 przełożony! | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Finał Drużynowych Mistrzostw Europy U23 przełożony!

Finał Drużynowych Mistrzostw Europy

Finał Drużynowych Mistrzostw Europy U23 przełożony!

W Tarnowie miał jutro (tj. 2 października) odbyć się finał Drużynowych Mistrzostw Europy do lat 23. Jednak jak poinformowali organizatorzy, ze względu na złe warunki atmosferyczne, zawody zostały przełożone na 9 października.

Finał DME U23 miał się odbyć w tym roku w Tarnowie, po tym jak imprezę przeniesiono z Krakowa. Organizatorzy poinformowali jednak, że w związku z opadami oraz niekorzystnymi warunkami pogodowymi, zawody zostały przeniesiona na kolejną niedzielę, tj. 9 października. Podopieczni Rafała Dobruckiego w tegorocznym finale na torze w Tarnowie zmierzą się z Wielką Brytanią i Szwecją, które zwyciężały w półfinałach, oraz Danią, która miała zagwarantowane miejsce w finale. Decyzję o nowym terminie podjęło wspólnie po konsultacjach Przewodniczącego Komisji Wyścigów Torowych FIM Europe z menedżerami zespołów oraz organizatorami.

Fot. Paweł Wilczyński / Unia Tarnów

Zostaw komentarz

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×