Żużel - Best Speedway Tv

Fatalny karambol w Rybniku! | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Fatalny karambol w Rybniku!

karambol

Fatalny karambol w Rybniku!

Nieszczęśliwie rozpoczął się czwartkowy mecz w Rybniku. W trzeciej gonitwie tego spotkania doszło do fatalnie wyglądającego wypadku z udziałem trzech zawodników. Siła i prędkość uderzenia były ogromne. Jeden z motocykli wyleciał w górę na kilka metrów!

Awizowane składy na hit kolejki w Toruniu

W karambolu w trzecim wyścigu brali udział Wiktor Trofimov, Krzysztof Buczkowski oraz Krystian Pieszczek. Zawodnicy walczyli o pozycję na prostej oraz na wejściu w drugi łuk. W pewnym momencie jadącego po wewnętrznej Trofimova pociągnęło, co spowodowało nieszczęście na torze. Zawodnik Enea Falubazu przy ogromnej prędkości zahaczył o tylne koło Krystiana Pieszczka. Nowy nabytek zielonogórzan uderzył o tor i stracił przytomność. Pozostali dwaj mocno zderzyli się z bandą.

O sile i prędkości przy jakiej doszło do wypadku świadczy fakt, że jeden z motocykli wyleciał w górę na kilka metrów. Co więcej, przeleciał on nad banerami reklamowymi na drugim łuku na stadionie w Rybniku. Buczkowski i Pieszczek szybko wstali z toru i udali się do parkingu o własnych siłach. Gorzej sytuacja wyglądała z Wiktorem Trofimovem, który stracił przytomność. Na szczęście po kilku minutach kontakt z zawodnikiem wrócił, o czym poinformował Łukasz Benz na antenie Canal+.

Zawodnik gości po karambolu jest niezdolny do dalszej jazdy. Dodatkowo został ukarany przez sędziego żółtą kartką.

fot. Arkadiusz Siwek

MAGAZYN ŻUŻLOWY Best Speedway TV

Reklamy

Zostaw komentarz

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×