Przejdź do treści
Aktualności/PGE EKSTRALIGA

Awizowane składy na hit kolejki w Toruniu

awizowane składy

Autor: Paweł Płóciniak

Awizowane składy na hit kolejki w Toruniu

Poznaliśmy awizowane składy na ostatnie spotkanie 3 kolejki PGE Ekstraligi, w którym na własnym torze For Nature Solutions KS Apator Toruń zmierzy się z Betard Spartą Wrocław.

Stal Gorzów przeprasza. Kibice podzieleni

W obu zespołach doszło do zmian wśród seniorów względem ostatniego spotkania. We Wrocławiu rozdzielona została para Woffinden-Łaguta. Brytyjczyk został zamieniony numerami z Piotrem Pawlickim, tak więc Woffinden będzie tworzył parę ze swoim rodakiem Danielem Bewleyem, a Piotr Pawlicki z Łagutą. Niezmiennie z juniorem startować będzie Maciej Janowski.

W ekipie z Torunia nie będzie powtórki z ustawienia z meczu inaugurującego przeciwko Stali Gorzów, gdzie Wiktor Lampart był ustawiony pod numerem trzynastym. Tym razem 22-latek znalazł się z numerem dwunastym, a do opieki nad juniorami został wyznaczony Emil Sajfutdinow. W pierwszym wyścigu pojedzie Robert Lambert z Patrykiem Dudkiem, w porównaniu do spotkania z Gorzowem, kiedy to Paweł Przedpełski zamiast Brytyjczyka zaczynał spotkanie.

Mecz pomiędzy Apatorem Toruń, a Spartą Wrocław rozpocznie się o godzinie 19:15 w niedzielę 23 kwietnia i zakończy on 3 rundę spotkań.

Awizowane składy

Betard Sparta Wrocław:
1. Tai Woffinden
2. Daniel Bewley
3. Artem Łaguta
4. Piotr Pawlicki
5. Maciej Janowski
6. Bartłomiej Kowalski
7. Mateusz Panicz

For Nature Solutions KS Apator Toruń:
9. Robert Lambert
10. Paweł Przedpełski
11. Patryk Dudek
12. Wiktor Lampart
13. Emil Sajfutdinow
14. Krzysztof Lewandowski
15. Mateusz Affelt

Fot. Łukasz Wilk

MAGAZYN ŻUŻLOWY Best Speedway TV

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *