Przejdź do treści
Aktualności/Krajowa Liga Żużlowa

Falstart rzeszowskiej premiery. 0:40 [RELACJA]

Falstart rzeszowskiej premiery

Autor: Dawid Procajło

bstv 1536x162 4 1024x108 1
Falstart rzeszowskiej premiery. 0:40 [RELACJA] 2

Falstart rzeszowskiej premiery. 0:40 [RELACJA]

W niedzielne południe 06.06 miało być rozegrane spotkanie pomiędzy 7R Stolaro Stal Rzeszów a OK Bedmet Kolejarz Opole. Niestety ze względu na zły stan nawierzchni, najpierw rozpoczęcie meczu zostało przełożone na godz.13, jednak nie przyniosło to efektu w postaci startu pierwszego biegu i sędzia zawodów Jerzy Najwer, ogłosił walkower na korzyść drużyny przyjezdnej 0:40. Kuriozalności sytuacji dodaje fakt, że wszystko to odbyło się w pięknych okolicznościach słonecznej aury.


O komentarz do tej sytuacji na antenie stacji telewizyjnej, został poproszony menedżer drużyny OK Bedmet Kolejarz Opole Piotr Mikołajczak:
„- Przyjechałem na stadion przed godziną 8, wyglądało to z rana całkiem nieźle, natomiast wejście w drugi łuk na szerokości 2 metrów niestety było takie przyczepne. Była plastelina, a dalej było twardo. Jury podjęło decyzje o doprowadzeniu tego toru, tak żeby było równo na całej szerokości. Chcieliśmy pojechać, nawet kosztem przesunięcia zawodów. Gospodarze czynili starania żeby to doprowadzić.”

#DrugajestEkstra

Foto: facebook Rzeszowskie Towarzystwo Żużlowe

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Nasi partnerzy

×