Żużel - Best Speedway Tv

Antonio Lindbäck wraca na polskie tory | Żużel
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Antonio Lindbäck wraca na polskie tory

Antonio Lindbäck

Antonio Lindbäck wraca na polskie tory

Dzisiaj klub z Gniezna za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformował o porozumieniach kontraktowych z dwoma zawodnikami. Drużynę z Wielkopolski zasili szwedzki duet. Barwy GTM Startu Gniezno w przyszłym sezonie reprezentować będą Antonio Lindbäck oraz młody junior, Philip Hellstrom-Bangs.

W Gnieźnie po zakończeniu obecnych rozgrywek raczej nie mogli być zadowoleni. Zespół pod wodzą Rafaela Wojciechowskiego spisał się poniżej oczekiwań, co w rezultacie dało przedostatnie miejsce w tabeli eWinner 1. Ligi. Teraz klub szuka wzmocnień, gdyż wiadomo już o odejściu jednego z liderów gnieźnian – Timo Lahtiego. Włodarze sięgnęli po Antonio Lindbäcka. Szwedzki żużlowiec pochodzący z Brazylii postanowił zakończyć karierę po sezonie 2020. W tym roku jednak zasiadł na motocyklu i ścigał się dla Masarny Avesta w Bauhaus-Ligan. Długo to nie trwało, a już oficjalnie ogłoszono jego powrót do rywalizacji w Polsce.

Reklamy

Były uczestnik cyklu Grand Prix w Gnieźnie będzie mentorem dla innego przybysza ze Skandynawii, Philipa Hellstroma-Bangsa. Młodego zawodnika widywaliśmy już w meczach Startu, jednak nie były to występy, które kibice mogliby zapamiętać. W Gnieźnie mają nadzieję, że doświadczenie byłego reprezentanta Falubazu Zielona Góra czy GKM-u Grudziądz przyniesie wymierne efekty w postaci solidnych zdobyczy punktowych młodzieżowca reprezentacji Szwecji.

fot. Sandra Rejzner

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
×