Żużel - Ekscytujące Aktualności

Przejdź do treści
Aktualności/Metalkas 2. Ekstraliga

Czy Erik Riss objawieniem w zespole Trans MF Landshut Devils ?

Erik Riss

Autor: Łukasz Kolski

Oceń Wpis

Czy Erik Riss objawieniem w zespole Trans MF Landshut Devils ?

Z rozmowy przeprowadzonej z menagerem beniaminka rozgrywek eWinner 1. ligi dowiedzieliśmy się o zamyśle budowania składu na najbliższy sezon. Sławomir Kryjom przyznaje, że zależy mu na promowaniu niemieckich zawodników, ma to sprzyjać rozwojowi żużla w całym kraju.

Działacze klubu Trans MF Landshut Devils chcieli już w ubiegłym roku pozyskać młodego Niemca, niestety było już za późno, ponieważ decyzja o starcie w Polskiej lidze zapadła za późno gdy Bawarczyk miał już podpisany kontrakt z zespołem z Wittstock.

Sam zawodnik jest bardzo zmotywowany by pokazać się z jak najlepszej strony w rozgrywkach na wyższym stopniu rozgrywek w Polsce. Na pewno Riss musi pokazać, że potrafi się ścigać i wywalczyć sobie miejsce w pierwszym składzie.

„Na pewno ma talent, ale do tej pory czegoś mu brakowało. Dobrze jednak wiem, że jest w stu procentach skupiony na żużlu. Jeździ także w lidze angielskiej. Wszyscy pamiętamy starty w naszym kraju jego ojca. Chcemy mu dać szansę, bo widzimy w jego oczach ogromną determinację. Mamy pewność, że Erik potrafi się ścigać. Zauważyliśmy również jego duże inwestycje sprzętowe” tłumaczy Kryjom dla portalu polskizuzel.pl

fot. wojta-foto.cz

Reklamy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Nasi partnerzy

×