Przejdź do treści
Aktualności/PGE EKSTRALIGA

Emil Sajfutdinow jasno o szansach na pokonanie Motoru Lublin „Musimy tak samo na luzie podejść”

Emil Sajfutdinow
Fot. Kazimierz Kożuch

Autor: Krzysztof Choroszy

Emil Sajfutdinow jasno o szansach na pokonanie Motoru Lublin „Musimy tak samo na luzie podejść”

Pierwszy piątkowy mecz PGE Ekstraligi, w którym zmierzyły się drużyny Stali Gorzów i Apatora Toruń, zakończył się remisem. Torunianie pokazali, że na tydzień przed rozpoczęciem decydującej fazy pla-off, są w dobrej formie i mogą być czarnym koniem przy najważniejszych rozstrzygnięciach sezonu.

Michał Świącik wie, na co stać jego zawodników “Trzeba gdzieś tam to sportowo poukładać i myślę, że chłopaków naprawdę na wiele stać”

W pomeczowej mix-zonie lider drużyny gości, Emil Sajftutdinow, został zapytany o to, jak drużyna czuje się przed decydującym momentem sezonu. Zawodnik odpowiedział, że w obozie toruńskim jest dobrze i cały czas starają się budować dobrą atmosferę, widać, że wszyscy żużlowcy wchodzą na swój dobry poziom i mają oni szansę w starciu z Lublinem, jeśli podejdą do tego na luzie, tak jak do spotkania w Gorzowie.

„Myślę, że dobrze się czujemy i naprawdę my cały czas staramy się budować tą atmosferę, widać, że chłopaki, kto miał problemy, to już wychodzą na dobrą drogę i mi się wydaje, że mamy wszystkie szansem bo widać, że pojedziemy z Lublinem i po prostu musimy tak samo na luzie podejść i zobaczymy, gdzie się okażemy po tych dwóch spotkaniach” – mówił w pomeczowej mix-zonie Emil Sajfutdinow.

Szansę Apatora w dwumeczu z Motorem mogą się zmniejszyć, gdyż nie wiadomo, czy Paweł Przedpełski będzie w stanie pojechać i mimo tego, że Motor nie będzie miał do dyspozycji Jacka Holdera, to szansę torunian w takim przypadku i tak są małe. Jak zaprezentuje się Apator w dwumeczu z Motorem Lublin? Przekonamy się w kolejnych dwóch tygodniach

MAGAZYNY ŻUŻLOWE – kliknij TUTAJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *