Przejdź do treści
Aktualności/Metalkas 2. Ekstraliga

Ekstraliga w Rzeszowie już w 2026 roku? „Zawsze mierz wysoko”

Ekstraliga
Fot. Jakub Malec

Autor: Jakub Bielak

Ekstraliga w Rzeszowie już w 2026 roku? „Zawsze mierz wysoko”

Texom Stal Rzeszów w sezonie 2024 będzie startować w Metalkas 2. Ekstralidze. Póki co przed drużyną z Podkarpacia zadaniem i celem nadrzędnym jest utrzymanie się na tym poziomie rozgrywkowym. Plan na kolejne lata jest jednak ambitny. PGE Ekstraliga ma z powrotem zawitać do Rzeszowa.

Texom Stal Rzeszów w PGE Ekstralidze

Już z ostatnich wypowiedzi prezesa klubu można wywnioskować, że w Stali podchodzą na poważnie do dalszego rozwoju sportowego klubu. Awans na zaplecze PGE Ekstraligi nie musi być końcem przygody, a co ważniejsze – w oczach osób zarządzających klubem i drużyną jest dopiero jej początkiem. W podobnym tonie wypowiedział się również menedżer rzeszowian, Paweł Piskorz. W rozmowie na kanale Rafała Martuszewskiego powiedział on, że celem jest PGE Ekstraliga w 2026 roku.

Warto mieć swoje cele

Swoje słowa menedżer Texom Stali Rzeszów uzupełnił komentarzem za pośrednictwem mediów społecznościowych. Rzeszowscy kibice mogą być pełni optymizmu, czytając poniższą wypowiedź.

W życiu warto mieć swoje cele. Kiedy ustalasz sobie cel i zaczynasz do niego dążyć, przejmujesz kontrolę nad swoim życiem. Zaczynasz uświadamiać sobie, że coś zależy od Ciebie. A przede wszystkim, ustalając sobie cel, dajesz sobie kolejny powód do życia, bodziec do starania, do działania. Zawsze mierz wysoko, celuj w księżyc. Nawet jeśli chybisz, wylądujesz pośród gwiazd” – napisał na swoim Instastory menedżer Texom Stali Rzeszów.

stal piskorz
Fot. Jakub Malec
stal rzeszow 2023
Fot. Jakub Malec

Dołącz do nas na Facebooku – kliknij TUTAJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *