Żużel - Best Speedway Tv

Dyskusyjna żółta kartka Zagara w Bydgoszczy! | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Dyskusyjna żółta kartka Zagara w Bydgoszczy!

Zagara

Dyskusyjna żółta kartka Zagara w Bydgoszczy!

O 14:00 wystartowało spotkanie Abramczyk Polonii Bydgoszcz z ROW-em Rybnik i już po pierwszym biegu zapadła dyskusyjna decyzja sędziego. Dyskusyjna zwłaszcza dla Mateja Zagara, który otrzymał żółtą kartkę

Czas na wielkie starcie! For Nature Solutions KS Apator Toruń – Betard Sparta Wrocław [ZAPOWIEDŹ]

Niedzielne spotkanie w Bydgoszczy sędziował pan Andrzej Kraskiewicz i to on uznał zachowanie słoweńskiego żużlowca za nieodpowiednie. A cóż on takiego zrobił, że zasłużył na żółtą kartkę?

Zagar podczas pierwszego biegu pokazywał, że jest szybki i pewnie przywiózł “trójkę” dla swojego zespołu. Na stadionie rozległy się gwizdy bydgoskich kibiców, co nie uszło uwadze zawodnika Rekinów. Po wygraniu biegu celebrował zwycięstwo i przyłożył rękę do kasku, tak jakby nasłuchiwał gwizdów. Właśnie ów gest nie spodobał się sędziemu, który uznał takie zachowanie za niewłaściwe i wlepił Zagarowi żółtą kartkę.

Decyzja podjęta przez arbitra rozwścieczyła rybnickiego zawodnika, który w ostrych oraz niecenzuralnych słowach wyraził co myśli o tej karze. Krzysztof Mrozek podjął się uspokajania Słoweńca.

Fot. Michał Szmyd

MAGAZYN ŻUŻLOWY Best Speedway TV

Reklamy

Zostaw komentarz

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×