Żużel - Best Speedway Tv

Dwóch Polaków powalczy w Indywidualnych Mistrzostw Argentyny | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Dwóch Polaków powalczy w Indywidualnych Mistrzostw Argentyny

Dwóch Polaków

Dwóch Polaków powalczy w Indywidualnych Mistrzostw Argentyny

Tego raczej nikt się nie spodziewał. Klub Automoto poinformował dzisiaj, że w Indywidualnych Mistrzostw Argentyny które wystartują już za 27 dni wystąpi sześciu zawodników spoza tego kraju. Jak się okazuje, w tym gronie jest dwóch Polaków.

Indywidualne Mistrzostwa Argentyny, mimo że są rozgrywane na dość egzotycznym terenie, cieszą się nie tylko dużym zainteresowaniem miejscowych kibiców, ale i tych z Europy, na co wpływ ma przede wszystkim otoczka całej imprezy, oraz dość specyficzne położenie torów żużlowych, oraz ich infrastruktura. Kibice przyglądają się temu turniejowi również z tego powodu, że od lat występują w nim zagraniczni zawodnicy, którzy w Europie mają sporo swoich sympatyków.

Marcin Nowak: “Czemu Rzeszów? Myślę, że tu naprawdę powstaje bardzo fajny projekt”

W tegorocznej edycji IMA wystąpi sześciu zawodników zza granicy. Są to: Paco Castagna, Andrea Battaglia, Nicolas Vicentin (wszyscy Włochy) a także Mario Niedermeier. Jak się jednak okazuje, na torach w Argentynie będziemy mogli również zobaczyć dwóch Polaków. Są nimi Patryk Wojdyło oraz Paweł Miesiąc.

Turniej rozpocznie się 4 grudnia na legendarnym torze w Bahía Blanca, który jest znany chyba wszystkim kibicom speedwaya na świecie. Odbędzie się czternaście rund a tytułu będzie bronił Paco Castagna.

Fot. Sandra Rejzner

MAGAZYN ŻUŻLOWY – kliknij TUTAJ

Reklamy
Dwóch Polaków powalczy w Indywidualnych Mistrzostw Argentyny

Zostaw komentarz

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×