Przejdź do treści
Aktualności/Metalkas 2. Ekstraliga

Duża kara dla Falubazu! Znamy kary za mecz w Zielonej Górze!

Duża kara

Autor: Redakcja

Duża kara dla Falubazu! Znamy kary za mecz w Zielonej Górze!

Podczas meczu w ostatniej kolejce ewinner 1. lidze Żużlowej Stelmet Falubaz Zielona Góra – Abramczyk Polonia Bydgoszcz, doszło do wielu incydentów. Główna Komisja Sportu Żużlowego dokładnie przeanalizowała cały zebrany materiał w tej sprawie i właśnie podjęła decyzje. Dodajmy, że lista naruszeń bardzo długa.

Klub z Zielonej Góry musi zapłacić 80 tysięcy, a z Bydgoszczy 20 tysięcy złotych. Ktoś może powiedzieć, że to dotkliwe kary. W tym przypadku było to jednak całkowicie uzasadnione, bo na trybunach doszło do wydarzeń, które nie powinny mieć nigdy miejsca na arenach sportowych – mówi nam Zbigniew Fiałkowski, wiceprzewodniczący GKSŻ na portalu polskizuzel.pl

Kolejny triumf Janusza Kołodzieja i zaskakujący Dominik Kubera – podsumowanie 3. rundy Speedway Euro Chamipinship

Przypomnijmy, że już po drugim wyścigu z sektora gości na tor została rzucona petarda hukowa. W czasie ósmego biegu przez kibiców gospodarzy została odpalona pirotechnika, a nieco później świeca dymna. W dodatku w obu kierunkach przez cały czas można było usłyszeć chamskie przyśpiewki. Dodajmy, że w wyniku zamieszek ucierpiały także osoby, które przebywały na trybunach.

Adrian Miedziński wybudzony i jest z nim kontakt!

Mamy nadzieję, że już nigdy więcej nie będziemy musieli zajmować się podobnymi wydarzeniami. Nie chcemy, żeby żużel był kojarzony z takim zachowaniem i dlatego już teraz zapewniam, że będziemy je surowo karać – przekonuje Fiałkowski.

fot. Marta Astachow / źródło polskizuzel.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *