Żużel - Best Speedway Tv

Drugoligowy klub wzmocniony zawodnikiem z PGE Ekstraligi! | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Drugoligowy klub wzmocniony zawodnikiem z PGE Ekstraligi!

Drugoligowy

Drugoligowy klub wzmocniony zawodnikiem z PGE Ekstraligi!

Grupa Azoty Unia Tarnów nie rozpoczęła dobrze sezonu. Po trzech spotkaniach (w tym jednym domowym) drugoligowy zespół ma tylko jedno zwycięstwo, a na dodatek kontuzji barku nabawił się Ernest Koza. To skłoniło władze klubu do poszukiwań nowego zawodnika. Efektem tego jest sprowadzenie na zasadzie wypożyczenia Marko Lewiszyna z Cellfast Wilków Krosno!

Czy Diabły z Landshut zrehabilitują się przed własną publicznością? Zapowiedź meczu Trans MF Landshut Devils – Abramczyk Polonia Bydgoszcz

Ukrainiec do tej pory miał okazje występować w Ekstralidze U-24. W rankingu zawodników w tejże lidze zajmuje piąte miejsce ze średnią biegopunktową na poziomie 2,6. Wystąpił w dwóch meczach, a w obu zdobył 13 punktów.

Pierwsza okazja na występ wypożyczonego żużlowca nadejdzie w niedzielę 7 maja. Tarnowianie pojadą mecz w Rawiczu przeciwko miejscowemu Metalika Recykling Kolejarzowi.

MAGAZYN ŻUŻLOWY Best Speedway TV

Zostaw komentarz

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×