Przejdź do treści
Aktualności/PGE EKSTRALIGA

Żużel. Drugie podejście do spotkania Włókniarza z Apatorem [AWIZOWANE SKŁADY]

Włókniarza
Fot. Paweł Wilczyński

Autor: Krzysztof Choroszy

Żużel. Drugie podejście do spotkania Włókniarza z Apatorem [AWIZOWANE SKŁADY]

W ubiegłą niedzielę niedane nam było oglądać rywalizację w PGE Ekstralidze. Oba spotkania zostały przełożone na inny termin ze względu na opady deszczu. Dwa zaległe pojedynki w ramach najlepszej żużlowej ligi świata będziemy mogli śledzić już we wtorek. Wtedy to między innym Krono-Plast Włókniarz Częstochowa podejmie u siebie KS Apator Toruń. Obaj menadżerowie zgłosili już awizowane składy na wtorkowe starcie.

Krono Plast Włókniarz Częstochowa do rywalizacji z torunianami przystąpi bez zwycięstwa na swoim koncie. „Lwy” mają na swoim koncie tylko jeden duży punkt zdobyty w meczu z Betard Spartą Wrocław. Wczoraj nie było im dane poprawić swojego dorobku ze względu na to, że drugi raz z rzędu ich spotkanie zostało odwołane z powodu opadów deszczu. W starciu z Apatorem częstochowianie mają jednak nadzieje na pierwszą wygraną. Goście natomiast przystąpią do meczu po derbowym starciu na wyjeździe z ZOOleszcz GKM-em Grudziądz. Torunianie na pewno mają nadzieje na to, że w niedzielę i we wtorek uda im się dwukrotnie zwyciężyć, dopisując cztery punkty do swojego dorobku.

Menadżer drużyny gospodarzy, Janusz Ślączka postawił na prawie takie samo ustawienie, w jakim jego podopieczni brali udział w ostatnim spotkaniu ligowym przeciwko Orlen Oil Motorowi Lublin. Jedyną zmianą jest bowiem wpisany Igor Nabiałkowski, za którego wystąpi ktoś z dwójki Halkiewicz-Ludwiczak. Z kolei w zespole toruńskiego Apatora Piotr Baron konsekwentnie stawia na takie samo ustawienie. Będziemy mieli okazję oglądać je również w Częstochowie.

Zaległy mecz między Krono-Plast Włókniarzem Częstochowa a KS Apatorem Toruń odbędzie się we wtorek. Jego początek zaplanowano o godzinie 20:30. Transmisja z tego spotkania będzie dostępna na antenie Canal+ Sport.

Awizowane składy

Krono-Plast Włókniarz Częstochowa

9.Mikkel Michelsen
10.Maksym Drabik
11.Kacper Woryna
12.Mads Hansen
13.Leon Madsen
14.Igor Nabiałkowski
15.Kajetan Kupiec
16.

KS Apator Toruń

1.Patryk Dudek
2.Robert Lambert
3.Wiktor Lampart
4.Paweł Przedpełski
5.Emil Sajfutdinow
6.Krzysztof Lewandowski
7.Mateusz Affelt
8.
Włókniarz Częstochowa
Fot. Paweł Wilczyński
Lubelski owal
Fot. Kazimierz Kożuch

Magazyn Żużlowy Best Speedway TV

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

×