Żużel - Best Speedway Tv

Dopiero 6 sezonów w Grand Prix a już 5 medali indywidualnych mistrzostw Świata. "jestem zadowolony" - Bartosz Zmarzlik | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer
Grand Prix

Dopiero 6 sezonów w Grand Prix a już 5 medali indywidualnych mistrzostw Świata. „jestem zadowolony” – Bartosz Zmarzlik

Dopiero 6 sezonów w Grand Prix a już 5 medali indywidualnych mistrzostw Świata. „jestem zadowolony” – Bartosz Zmarzlik

Dwukrotny mistrz świata, Bartosz Zmarzlik, twierdzi, że jest bardziej niż zadowolony ze swojego rekordu FIM Speedway Grand Prix, mimo że w 2021 roku niewiele mu brakowało do zdobycia kolejnego mistrzostwa Speedway Grand Prix.

Gorzowska gwiazda wygrała w tym roku pięć rund SpeedwayGP, ale w tej sumie dorównał mu Artem Laguta, który zdobył Mistrzostw Świata o trzy punkty nad Zmarzlikiem.

Pomimo tego, że jest zmuszony zadowolić się srebrem, Zmarzlik jest słusznie zadowolony ze swojego niesamowitego startu. Jako pełnoetatowy zawodnik SpeedwayGP, zdobywając dwa złote medale, dwa srebrne i jeden brązowy od swojego pierwszego sezonu w 2015 roku.

238723715 10223566066954089 6340235218874269077 n

Powiedział: „Mam 26 lat i pięć medali Mistrzostw Świata. To naprawdę dobrze. Jestem w cyklu dopiero od sześciu lat. Jestem z tego bardzo dumny i to jest mój plan na przyszłość w GP mam nadzieję, że wygram więcej.”

„Jestem bardzo zadowolony z ostatniego sezonu. To cztery lata w pierwszej dwójce, więc myślę, że to dla mnie dobry wynik. Moje wyniki nie były lepsze i gorsze i to jest ważne. Tak, przegrałem z Artemem w tym sezonie, ale tylko trzema punktami.” – podsumował Bartosz Zmarzlik dla fimspeedway.com

Reklamy

Zmarzlik przyznaje, że przegranie finału w Pradze i przedostatniej rundy w Toruniu drogo go kosztowało.

Dodał: „Może o jeden błąd mniej, może w Toruniu lub na pierwszych dwóch rundach w Pradze i kto wie co by było. ”

fot. Paweł Wilczyński

Zostaw komentarz

0/100

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×