Żużel - Best Speedway Tv

Dominik Kubera o wspólnej jeździe z trzykrotnym mistrzem świata | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer
Dominik Kubera

Dominik Kubera o wspólnej jeździe z trzykrotnym mistrzem świata

Dominik Kubera o wspólnej jeździe z trzykrotnym mistrzem świata

Podczas rozmowy z Dawidem Ociepą na kanale Best Speedway Tv na YouTube Dominik Kubera wypowiedział się o nadchodzącej współpracy z Bartoszem Zmarzlikiem, a także o nowej hierarchii w krajowej formacji Motoru Lublin. Zawodnik mistrzów Polski został zapytany o to czy cieszy się na możliwość współpracy ze Zmarzlikiem, na co odpowiedział:

„Myślę, że tak, bo Bartek jest 3-krotnym mistrzem świata i bardzo dobrym zawodnikiem, więc myślę, że mając go, gdzieś blisko w zespole można się dużo nauczyć, dużo podpatrzeć i starać się czasem gonić go. Myślę, że jak najbardziej na plus.”

Znamy pierwszych uczestników Kryterium Asów

Żużlowiec Motoru został dopytany o to, czy nie boi się, że po przyjściu 3-krotnego mistrza świata znajdzie się w jego cieniu.

„Dla mnie to tak de facto bez znaczenia. Ja po prostu muszę robić swoje, muszę robić wynik taki, żebym był z niego zadowolony. To tyle”.

CAŁY MAGAZYN ŻUŻLOWY Z UDZIAŁEM DOMINIKA KUBERY – kliknij TUTAJ

fot. Speedway Motor Lublin

Reklamy

Zostaw komentarz

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×